Praktický lékař a diabetolog
Tovární 600, Chodov

Umístění: Praktický lékař a diabetolog

k panu doktorovy chodím už několik let a stále doufám, že půjde jak slibuje do důchodu. vyšetření abych na něm prosila, celiakie je pro něj modní vlna, takže vlastně žádné vyšetření neexistuje. cokoli potřebuji tak jsem moc tlustá, mladá nebo naopak stará, skoro vše jsou gynekologické problémy. preventivní prohlídka mu nic neříká. chodím k němu když už je mi fakt zle, naposledy s laryngitidou a řekl mi ať si koupím v lékárně něco na chřipku. nakonec jsem z toho měla zápal plic.. to už jsem raději šla na pohotovost

C

já s panem doktorem také nemám dobré zkušenosti když tam příjdu a to je opravdu málokdy protože moc často nemarodím ale když jsem tam byla naposled tak před cca 4 lety s tím že bych chtěla podrobné vyšetření že už mám delší dobu zdravotní problémy.tak my na to odvětil jste mladá co vám muže být a pak jsem šla na operaci kterou jsem potřebovala a kterou jsem si musela vyprosit.

Chtěla bych se jen připojit k těm co s panem Musilem spokojeni nejsou.Jsem ještě mladá.k lékaři nechodím ale když jsem měla opakovatelně 3krát zasebou zánět močového měchýře,nic jiného než ,,odborníka" vyhledat mi nezbylo.Podíval se na mě a po vylíčení mých problému,zvedl obočí a řekl:Jak jste na to přišla...zalistoval ve své knize a dal mi antibiotika...upozorňuji ještě jenou...ANTIBIOTIKA!!!a na závěr řekl,že je mám přestat užívat až problémy ustanou a nechat si je na příště.Hned jsem mu argumentovala tím,že vždy se mají antibiotika dobrat a on řekl,že tyhle nemusí...Pro jistotu jsem je dobrala a naštěstí od té doby potíže nemám.Možná je to jen můj názor a nikomu ho nenutím,ale já s ním spokojená nejsem.Lékař by měl pomoct a ne si vyslechnout,prolistovat knihou,něco napsat a co nejrychleji se vás zbavit.To vše k panu Musilovi

Buď je to modní nemoc, nebo je člověk moc tlustej, nebo si něco těžkýho zvednul, nebo to spraví paralen, a když je hold vážný, tak paralen plus. Kdybych tohoto lékaře neobcházel přes specialisty, tak mám již dávno invalidní důchod a sposuty mých přátel také.

Je to velmi dobra doktorka,velmi doporucujem

Příjemný a vždy se snaží.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina a jsme s ním velmi spokojeni.
Nikdy se nám nestalo, že by nám řekl " to mám také" anebo nám odmítl dát doporučení na jiné vyš. Myslím si, že je to velmi dobrý praktický lékař, který
nám vždy pomůže.

Já chodím k panu doktorovi již několik let a jsem s ním velmi spokojená.
V době mé těžké nemoci mi velmi pomohl, jak po stránce odborné, tak i lidské.

Vždy jsem s ním byl naprosto spokojen.

Chodím k panu doktorovi již několik let a jsem s ním velmi spokojená.Velmi milý a příjemný.