Vlastimil Korejs, praktický lékař Chodov

MUDr. Vlastimil Korejs

Praktický lékař Více

21 názorů

Uložit


Adresa

Tovární 600, Chodov
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
21 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

K panu doktorovi chodím již řadu let. Vždy mi dokázal pomoci, odborné znalosti jsou na vysoké úrovni, také oceňuji zejména jeho lidský přístup a charakterové vlastnosti. Za mě rozhodně palec nahoru.


M
Ověřeny pacient

No abych doktora musela opravdu přemlouvat na neschopenku ze mi vážně neni dobre a on mi řekl ze s takovými prkotinama jako je kašel se doma nezůstává a za dva dny me vezli sanitkou na zápal plic... Je to doktor na baterky , sedí tam , co vám je ??? Kdybych to věděla tak tam nejdu ! Mysli ze by se mel o pacienty více starat nez jen sedět za stolem a povídat si . Kdyz si vzpomenu tehdy dávno kdyz jsem jeste byla na dětském jsem mela promačkany snad úplně všechno , tak si myslím ze Korejs se štítí na člověka sáhnout ..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Musím souhlasit s tím, že pan doktor v Chodově zakrněl... Jako lékař už asi moc nefunguje, ale s arogancí jsem se u něj nesetkala. Jeho sestřička už je také notně unavená a jde znát, že jí práce netěší...stejně jako MUDr. Korejse. Někdy mám pocit, že všichni praktičtí lékaři v Chodově už mají k medicíně na míle daleko :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pan Korejs je příkladem toho jak by se doktor po etické stránce neměl chovat. Zdá se mi že mu usedl prach na Hippokratově přísaze a trochu vstřícnosti by mu neuškodilo. Myslím že ho ta práce nebaví, tak na mě ostatně působí i jeho věrná sestřička. Měli by si podat ruce. Jejich výkony nestojí za řeč. Mám s panem doktorem špatné zkušenosti. Pro příklad mohu uvést že mě poslal jen tak domů aniž by mě důkladněji vyšetřil a nebo mi navrhl navštívit nemocnici. Druhý den mě museli rodiče s bolestmi a vysokou horečkou odvézt do nemocnice, kde mi sdělili že mám septický zánět a kdybych to ještě o den nebo dva protáhla tak je nejspíš po mě. To byla skvělá zpráva pro mě jako mladou holku. No jo nevím co si mám o něm myslet, myslím že v Chodově pěkně zakrněl a neudělá nic navíc. Opravdu sběratel bodů, jak už tu jednou padlo. Vážím si doktorů, ale pana Korejse ani za nic. Přeji hodně štěstí a snad aspoň někdo bude mít lepší zkušenosti já je bohužel nemám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Příjemný a výborný MUDR. pro naši celou rodinu i pro příbuzné..... Bez arogance !!!!!Chodíme k němu už několik let, a nemohu si na něho ani na sestřičku stěžovat!!!!Vždy nám pomohl, vyšel vstříc, a má velké zkušenosti...Jeden z nejlepších lékařů!!!!! Pomohl i v těžkých...i po psychické stránce !!!!!!Zdravím tímto p.MUDR. Korejse a jeho zdrav. sestřičku a děkuji za vynikající péči za celou rodinu. DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S pozdravem Jana Picková s rodinou.


Nevím, jak se chová pan Korejs k ostatním pacientům, ale ke mě byl vždy v pohodě a nikdy jsem necítila aroganci, nebo dokonce ponížení, jak tady kdosi píše. Pokud to mám hodnotit podle sebe, taky palec nahoru a doporučuju...


N

Velmi dobrý přístup k pacientovi, přirozené chování, poctivá snaha po nalezení co nejlepší varianty léčby, přitom se nepodbízí. Ani stopy po nadřazenosti, nervozity, jako pacient mám dobrý pocit.


Š

No, popravdě, některé názory zde mě velmi překvapují. Chodím k Dr. Korejsovi už velmi dlouho a ještě jsem se nesetkal s přístupem, který zde někteří prezentují. Pokaždé se mi snažil pomoci a nikdy jsem neměl pocit ponižování nebo špatně stanovené diagnózy... A úplně na závěr, nepřekvapuje mě, že ani pod jedním negativním příspěvkem není uvedeno skutečné příjmení, ale pouze nekonkrétní nick...Skutečně hrdinské a zcela jistě důvěru budící :o)))


J

Nejlepší - rozhodně v Chodově u K.V. - i když hlavně, že je moc nepotřebujeme


J

...Ještě se nestalo aby se lidičky dokázali v čemkoliv sjednotit...proto ani ten skutečný odbornik nemůže očekávát že se mu dostane plného uznáni...Jsem busák a 99 % prac. směn jsem v pohodě a lidičky si nejen nestěžuji,ale mnohdy i pochváli...ovšem, jednou za čas mne třeba rozboli zub,nebo se špatně vyspím...myslíte že někdo pochopí že jsem též človiček jako každej :)) Doktor je též jen človiček a když se náhodou opomene usmát jsou jedinci,kteří to dokáži...zhodnotit :))Zažil jsem pár doktorů a byli i taci,kteří na pacienty křičeli,nebo byli arogantni,tudiž "bohové",aniž by byli schopní vykonat zázrak.Dr. Korejse nebránim,protože ani není důvod ale jsem u něj proto že je to realista a dokáže svou profesionalitu skutečně zhodnotit a co je hlavní...přístupuje ke svým ovečkám jako rovnocenný partner :))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti