Vlastimil Korejs, praktický lékař Chodov

Praktický lékař Více

Tovární 600, Chodov
Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

K panu doktorovi chodím již řadu let. Vždy mi dokázal pomoci, odborné znalosti jsou na vysoké úrovni, také oceňuji zejména jeho lidský přístup a charakterové vlastnosti. Za mě rozhodně palec nahoru.

No abych doktora musela opravdu přemlouvat na neschopenku ze mi vážně neni dobre a on mi řekl ze s takovými prkotinama jako je kašel se doma nezůstává a za dva dny me vezli sanitkou na zápal plic... Je to doktor na baterky , sedí tam , co vám je ??? Kdybych to věděla tak tam nejdu ! Mysli ze by se mel o pacienty více starat nez jen sedět za stolem a povídat si . Kdyz si vzpomenu tehdy dávno kdyz jsem jeste byla na dětském jsem mela promačkany snad úplně všechno , tak si myslím ze Korejs se štítí na člověka sáhnout ..

Musím souhlasit s tím, že pan doktor v Chodově zakrněl... Jako lékař už asi moc nefunguje, ale s arogancí jsem se u něj nesetkala. Jeho sestřička už je také notně unavená a jde znát, že jí práce netěší...stejně jako MUDr. Korejse. Někdy mám pocit, že všichni praktičtí lékaři v Chodově už mají k medicíně na míle daleko :-(

Pan Korejs je příkladem toho jak by se doktor po etické stránce neměl chovat. Zdá se mi že mu usedl prach na Hippokratově přísaze a trochu vstřícnosti by mu neuškodilo. Myslím že ho ta práce nebaví, tak na mě ostatně působí i jeho věrná sestřička. Měli by si podat ruce. Jejich výkony nestojí za řeč. Mám s panem doktorem špatné zkušenosti. Pro příklad mohu uvést že mě poslal jen tak domů aniž by mě důkladněji vyšetřil a nebo mi navrhl navštívit nemocnici. Druhý den mě museli rodiče s bolestmi a vysokou horečkou odvézt do nemocnice, kde mi sdělili že mám septický zánět a kdybych to ještě o den nebo dva protáhla tak je nejspíš po mě. To byla skvělá zpráva pro mě jako mladou holku. No jo nevím co si mám o něm myslet, myslím že v Chodově pěkně zakrněl a neudělá nic navíc. Opravdu sběratel bodů, jak už tu jednou padlo. Vážím si doktorů, ale pana Korejse ani za nic. Přeji hodně štěstí a snad aspoň někdo bude mít lepší zkušenosti já je bohužel nemám.

Příjemný a výborný MUDR. pro naši celou rodinu i pro příbuzné..... Bez arogance !!!!!Chodíme k němu už několik let, a nemohu si na něho ani na sestřičku stěžovat!!!!Vždy nám pomohl, vyšel vstříc, a má velké zkušenosti...Jeden z nejlepších lékařů!!!!! Pomohl i v těžkých...i po psychické stránce !!!!!!Zdravím tímto p.MUDR. Korejse a jeho zdrav. sestřičku a děkuji za vynikající péči za celou rodinu. DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S pozdravem Jana Picková s rodinou.

Nevím, jak se chová pan Korejs k ostatním pacientům, ale ke mě byl vždy v pohodě a nikdy jsem necítila aroganci, nebo dokonce ponížení, jak tady kdosi píše. Pokud to mám hodnotit podle sebe, taky palec nahoru a doporučuju...

Velmi dobrý přístup k pacientovi, přirozené chování, poctivá snaha po nalezení co nejlepší varianty léčby, přitom se nepodbízí. Ani stopy po nadřazenosti, nervozity, jako pacient mám dobrý pocit.

Š

No, popravdě, některé názory zde mě velmi překvapují. Chodím k Dr. Korejsovi už velmi dlouho a ještě jsem se nesetkal s přístupem, který zde někteří prezentují. Pokaždé se mi snažil pomoci a nikdy jsem neměl pocit ponižování nebo špatně stanovené diagnózy... A úplně na závěr, nepřekvapuje mě, že ani pod jedním negativním příspěvkem není uvedeno skutečné příjmení, ale pouze nekonkrétní nick...Skutečně hrdinské a zcela jistě důvěru budící :o)))

Nejlepší - rozhodně v Chodově u K.V. - i když hlavně, že je moc nepotřebujeme

...Ještě se nestalo aby se lidičky dokázali v čemkoliv sjednotit...proto ani ten skutečný odbornik nemůže očekávát že se mu dostane plného uznáni...Jsem busák a 99 % prac. směn jsem v pohodě a lidičky si nejen nestěžuji,ale mnohdy i pochváli...ovšem, jednou za čas mne třeba rozboli zub,nebo se špatně vyspím...myslíte že někdo pochopí že jsem též človiček jako každej :)) Doktor je též jen človiček a když se náhodou opomene usmát jsou jedinci,kteří to dokáži...zhodnotit :))Zažil jsem pár doktorů a byli i taci,kteří na pacienty křičeli,nebo byli arogantni,tudiž "bohové",aniž by byli schopní vykonat zázrak.Dr. Korejse nebránim,protože ani není důvod ale jsem u něj proto že je to realista a dokáže svou profesionalitu skutečně zhodnotit a co je hlavní...přístupuje ke svým ovečkám jako rovnocenný partner :))