Praktický zubní lékař
Tyršova 15, Letovice

Byla jsem u něj na pohotovosti, nemohla jsem bolestí ani otevřít pusu (zánět a otok u prořezávající se osmičky) a jeho zákrok byl naprosto perfektní, rychlý, téměř bezbolestný a den po ošetření je bolest úplně pryč, takže naprostá spokojenost. Nechám se k němu přeregistrovat. Za sebe doporučuji. Monika Veselá, Boskovice

zatím nejlepší zubař u kterýho jsem kdy byla...ochotný, vždy ošetří šetrně skoro bez bolesti

U tohoto zubaře jsem vždy přišla na řadu, tak jak jsem měla, žádné dlouhé čekání. Zbytečně mi nevrtá a neničí zuby (narozíl od mé bývalé středoškolské školní zubařky R. Trávníčkové), avšak některá ošetření byla méně příjemná a zdařená a nemusela být..

Hodnotím velmi kladně.

Dobrý doktor.Perfektní objednávání.Odborník.

Mudr. Fenyk je dle mého názoru lékař, který je na svém místě. Měla jsem velmi zanedbaný chrup a pan doktor se mně snažil zachránit co se dalo, navíc mě zbavil šíleného strachu, jeho citlivý a pečlivý přístup při ošetřování je skvělý a myslím, že i ojedinělý.Mému synovi též velmi pomohl, když doporučil extrakci osmiček, které byly špatně položené a měly tendenci tlačit na přední zuby, které byly nedávno srovnané rovnátky a mohlo by se stát, že by se opět zkřivily.Mudr. Fenyka bych nevyměnila za jiného zubaře. Eva Prosserová

stomatolog na vysoké odborné a praktické úrovni,ošetření je bezchybné a velmi
citlivé z hlediska osoby pacienta,zřejmě není tento dobrý stomatolog oblíben
u různých "lajdáků" na svůj chrup,kteří trpí i dochvilností k vlastnímu ošetření.
Chodím k němu velmi ráda a vřele doporučuji všem,kdo má ze zubaře strach.

Nejhorší zubař v okrese - špatná péče.

v práci a ošetření je velmi pečlivý,praktikuje vysoce odborné ošetření chrupu
přesně objednává,téměř nikdy se nečeká.

nepříjemný, nerozezná ani zuby s kazy, neochotný.