Vlasta Sůvová, pediatr Lomnice nad Popelkou

MUDr. Vlasta Sůvová

Pediatr

8 názorů

Uložit


Adresa

Josefa Jana Fučíka 62, Lomnice nad Popelkou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

S
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Chodila jsem k ní několik let. Většinou to vypadalo tak, že když přišel opravdu nemocný člověk, nic se nestalo, ale když přišel vysloveně simulant, co chtěl jenom nechodit do školy a lehce v ordinaci zakašlal, tak dostal 14 dní klid na lůžku a antibiotika.
Když jsem potřebovala pomoci s dlouhodobým problém, paní doktorka mi docela nevybíravým způsobem řekla, že to mám ze zhubnutí (které jsem měla redukované, zdravé a ne příliš rychlé, aby to mohlo ohrozit můj zdravotní stav) a že jestli ještě přijdu, tak že nechá zavřít do ústavu za poruchu příjmu potravy.
Obrázek si o ní vytvořte sami, ale já vím, že kdybych měla dítě, nejdu k paní doktorce ani v nejvyšším případě nouze, ještě bych ohrozila své dítě.
Pozitivní byla akorát sestřička, kterou jsem tam na posledních dvou návštěvách už ani neviděla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

P.doktorka Sůvová je skvělá,upřímná a jsme velmi spokojeni i sestřička je laskavá pokaždé s úsměvem na tváři.O syna se stará velmi dobře.Doporučuji všem !!!


A
Ověřeny pacient

já jsem tedy od doktorky se synem odešla a nahlásila se k Mudr. Markovi. Mudr Sůvová vždycky psala na všechno atb a nebo naopak, řekla, ať si nakoupím v lékárně bylinné čaje. Ihned po přechodu k novému dr, lékař zjistil, že má syn začínající skoliózu a ihned nám napsal žádanku na vyšetření ortopedem (pochybuji, že bychom se tohoto od doktorky dočkali, či zda by to vůbec zjistila). Nyní, měl syn zdravotní problémy a lékař byl mimo ordinaci, tak jsem byla nucena jít k doktorce, syn zvracel, měl 40horečky a ona nám napsala Chemoterapeutika, syn se po nich hned druhý den osypal. Ale to už jsme letěli k novému dr, ten na nic nečekal a ihned malému vzal krev a dle toho nám dal léky, které zabraly :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

doporučujem :-)


Z mé skušenosti je velmi dobra lékařka. Ať si říká kdo chce co chce mě už nekolikrát pomohla. Jo ma chyby ale to každy. Vím že doktorka jejich kvalit by neměla mít skoro žádný chyby. A už vůbec takovou jak jste tu někdo napsal ale pro mě je nejlepsí.


skvělý


Chodíme tam dva a půl roku a vše v poho, kolikrát akutní návštěva - i navečer v ordinaci.


P

Jsem velmi spokojená


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti