Praktický lékař pro dospělé
Čsl. legií 6, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

pani doktorka žádný odborník , jelikož když k ní pokaždé přijdu tak se mě ptá co si myslim asi ,že mám.Hrozně se všem příznakům diví a nevěřícně kroutí hlavou jak je to asi možné ,že mě tak bolí v krku a mám kašel, pak po dlouhém nevěřícném váhání tedy zkusí dát nějaký recept.No a hlavně nechte si udělat v pojištovně výpis a budete žasnout jezdí domů na kontrolu i na štědrý den a nový rok.Jestli chcete místo diagnozi jen nevěřícné kroucení hlavou no co by vám tak asi mohlo být proč ne .

Vážená paní doktorko,chtěli bychom Vám vyjádřit upřímnou soustrast s úmrtím
milovaného člověka a popřát Vám hodně sil v překonávání dalších překážek včetně
pomluv na těchto stránkách/mnohé jsou z konkurenčních ordinací/.Víme ,jak velké
utrpení jste musela zažít a přesto máte stále úsměv a pochopení pro ostatní.

Chtěla bych velice pochválit paní doktorku, za její velmi kvalitní ošetřování a její příjemné chování. Absolutně nesouhlasín se vzkazy, které paní doktorka dostala. Celá rodina k ní chodíme již řadu let a vždy jsme byly velice spokojení. Pavla Holáková

Nepoznal jsem zatím lepšího lékaře.jak po odborné,tak i morální stránce.

Lékařka, které je naprosto jedno, zda ublížuje pacientovi či nikoliv svými slovními poznámkami. Sestřička je skvělá. Lékařka zmatená a věčně tam není.

Chtěla bych tímto poděkovat paní doktorce za péči o moji maminku a celou naší rodinu. Profesionální péče nepostrádající lidskost, vlídnost a spolehlivost. Mohu doporučit.