Praktický zubní lékař
Sušilova 1337, Vsetín

výborná lékařka, milá,přívětivá, velmi dobrý přístup k pacientům, snaží se vyhovět, sestra také hodná a milá

Vynikající lékařka, výborně trhá zuby, zhotovila mi výborné protézy, které výborně drží.

V žádném případě nesouhlasím se záporným hodnocením této lékařky.
Působila v naší obci dlouhá léta a byla vyhledávaná i občany ze širokého okolí právě pro jemný a citlivý přístup k pacientům. Měla velký ohlas,mohu říci, že v naší obci byla velmi populární,když u nás pracovala. Vím, že dokonce za ní jezdilo velmi mnoho pacientů i z dálky- zuby spravovala dobře a ona přesto, že měla mnoho práce a plnou čekárnu, byla vždy vlídná a s lidmi pracovala velmi příkladně. Již v totalitních dobách, kdy měla stejný peníz jsem na ni vždy slyšel jen samou chválu. Měl jsem možnost ji sledovat dlouhou dobu i jako její dlouhodobý pacient a vždy jsem s ní byl spokojen.

výborná lékařka, pracuje bezbolestně, příkladný přístup k pacientům, milá sestřička

Vynikající Dr. stomatolog.perfektní přístup k pacientům, vysoká odbornost. Tak by měl vypadat přístup k pacientovi který má hrůzu ze zákroku.SESTŘIČKA Také velmi milá k pacientům!!!!

odbornost na vysoké úrovni, přístup k pacientům bez chyby, ostatní by si z ní měli vzít příklad, doporučuji