Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvoze 860, Frýdlant
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Ordinace Jiný

Pečlivá a milá paní doktorka, která nemá snad nikdy špatnou náladu. Jsem velice rád, že právě ona je mým praktickým lékařem.

L
Ověřeny pacient

špatná zkušenost, necitilvý přístup k pětiletému dítěti při očkování (přestaň řvát, strašíš děti), to bych ještě zkousla, ale několikrát zanedbaná a nerozpoznaná nemoc u ročního dítěte, po čtyřdenních horečkách po druhé po pětidenních (40st.) a 2x návštěvě během teplot, kdy je to pořád prý od zubů, jsme skončili 2x v nemocnici, jednou s afty a jednou s angínou(už po kolapsu a selhání organismu 2 dny jip) žádný odběr krve a vyšetření nic, jen trápí ho zuby jste hysterka.......přešli jsme jinam a jsme spokojený...)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Paní doktorka je perfektní. Je mi už 18 let a ať jsem kdykoliv přišla s jakýmkoliv problémem, posílala mě na vyšetření, dokud se nevyřešil. Dá se s ní mluvit o všem! Je vážně člověk na svém místě..

D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc hodná a děti jí mají rády. Nemají důvod bát se lékaře... je moc fajn.Synovi jsou dva, s předešlou doktorkou v LIberci absolutně nekomunikoval, ale s paní Holcovou hned!!!

pani doktorka je velmi hodna chodim k ni už od začatku jejiho pusobeni po pani Rasochovy a vždycky mě pomohla tedy mim dětem

Ověřeny pacient

Mi jsme s paní doktorkou velice spokojeni.Vyslechne si co nás trápí a pak nám poradí,málo který lékař poslouchá co naše děti trápí.

Velmi špatná zkušenost. Přestoupili jsme k jiné MUDr.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

S dcerkou k ní chodíme víc jak rok a zatím jsem s paní doktorkou spokojená a jsou s ní spokojený i kamarádky co k ní chodí se svýma dětma.

B

je velmi příjemná a hodná já s Tomáškem jsme sní velice spokojeni.

Já osobně jsem spokojená, má hezký přístup k dětem, ale v poslední době se množí případy, k jejichž vyřešení svým laxním přístupem rozhodně nepřispěla a maminky byly hodně zklamané.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti