V Úvoze 860, Frýdlant

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

F
Umístění: Ordinace Jiný

Pečlivá a milá paní doktorka, která nemá snad nikdy špatnou náladu. Jsem velice rád, že právě ona je mým praktickým lékařem.

špatná zkušenost, necitilvý přístup k pětiletému dítěti při očkování (přestaň řvát, strašíš děti), to bych ještě zkousla, ale několikrát zanedbaná a nerozpoznaná nemoc u ročního dítěte, po čtyřdenních horečkách po druhé po pětidenních (40st.) a 2x návštěvě během teplot, kdy je to pořád prý od zubů, jsme skončili 2x v nemocnici, jednou s afty a jednou s angínou(už po kolapsu a selhání organismu 2 dny jip) žádný odběr krve a vyšetření nic, jen trápí ho zuby jste hysterka.......přešli jsme jinam a jsme spokojený...)

Paní doktorka je perfektní. Je mi už 18 let a ať jsem kdykoliv přišla s jakýmkoliv problémem, posílala mě na vyšetření, dokud se nevyřešil. Dá se s ní mluvit o všem! Je vážně člověk na svém místě..

Paní doktorka je moc hodná a děti jí mají rády. Nemají důvod bát se lékaře... je moc fajn.Synovi jsou dva, s předešlou doktorkou v LIberci absolutně nekomunikoval, ale s paní Holcovou hned!!!

pani doktorka je velmi hodna chodim k ni už od začatku jejiho pusobeni po pani Rasochovy a vždycky mě pomohla tedy mim dětem

Mi jsme s paní doktorkou velice spokojeni.Vyslechne si co nás trápí a pak nám poradí,málo který lékař poslouchá co naše děti trápí.

Velmi špatná zkušenost. Přestoupili jsme k jiné MUDr.

S dcerkou k ní chodíme víc jak rok a zatím jsem s paní doktorkou spokojená a jsou s ní spokojený i kamarádky co k ní chodí se svýma dětma.

je velmi příjemná a hodná já s Tomáškem jsme sní velice spokojeni.

Já osobně jsem spokojená, má hezký přístup k dětem, ale v poslední době se množí případy, k jejichž vyřešení svým laxním přístupem rozhodně nepřispěla a maminky byly hodně zklamané.