MUDr. Vlasta Hodáňová

Pediatr Více

Náměšť nad Oslavou 1 adresa

24 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Husova 898, Náměšť nad Oslavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila jako malé dítě a teď jsem hledala pediatra pro svého syna. Kdybych nebydlela v Brně nebo měla alespoň ŘP, okamžitě bych jako první možnost volila paní doktorku Hodáňovou.

J
Ověřený profil

Paní doktorka je nejlepší doktorka co znám. Chodila jsem k ní já jako dítě a teď k ní chodíme i s mými dětmi. Vždy ochotná jak paní doktorka,tak sestřička. Moc si jí vážím.

M
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Vždy jsem byla spokojená s léčbou mého syna a s komunikací se mnou. Myslím si, že jdou s dobou a nemusím se bát na cokoliv zeptat. Navíc nejsem zastáncem léčby, kdy je každé kýchnutí léčeno chemií a v tom si s paní doktorkou myslím rozumíme. Dávám jím oběma 1*. Navíc oceňuji, že i když má plnou čekárnu, tak jsem se nikdy nemusela představovat. Už od první návštěvy si mě a malého pamatují. Jsem ráda, že jsem malého přihlásila k ní a doufá, že tu tahle "dvojka" ještě vydrží, aby mohly léči i mé další děti.


M
Ověřený profil

K paní doktorce jsme s dcerou šla 2x když byla nemocná a moje dr.měla dovolenou.Nemůžu nic vytknout.všechno vysvětlí a s ničím nemá problém,byla jsem max.spokojená.A to ze je stará,jak tu někdo píše a není moderní. myslím ničemu nevadí.Běžte do dětské katastrofa, tam hodinu čekáte s nemocným dítětem, které se dusi nikoho to nezajímá!!!tady mají aspoň snahu něco a nekoho léčit.


P
Ověřený profil

Skvělá paní doktorka a sestřička obě velice hodné a ochotné jsem ráda že je máme


J
Ověřený profil

Také bych rozhodně neřekla, že by paní doktorka nepropagovala noviny v léčení dětí, ale některé staré praktiky je přece jenom také třeba zachovávat. Oceňuji velice příjemný přístup, děti jsou u ní v pohodě, nikdy s námi nespěchá a snaží se nic nepodcenit.


F
Ověřený profil

Paní Doktorka je velmi milá, laskavá a věnuje se svým pacientům opravdu na 100% stejně jako sestřička. Nemohu na ni říct vůbec nic špatného ba naopak jen dobré věci. Když nám bylo nejhůř mohla jsem ji zavolat i domu a dokonce i o víkendu si nás přišla sama od sebe zkontrolovat. A co se týče vzdělávání, nám nabízí pořád nějaké novinky, které jsou opravdu dobré a opravdu zabírají. Je na ní vidět, že se školí neustále. Ale je mi jasné, že každému se člověk nezavděčí a i kdyby se rozkrájel, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Lidi jsou zlý a pomlouvační, takže naštěstí existují pořád lidé, kteří si umí udělat vlastní názor a nevěří těm blábolům co tady někteří z vás píšou....


Ověřený profil

Jako dítě jsem k ní chodila vždy bez obav a strachu. Dnes jsem ráda, že k ní mohu chodit se svými dětmi. Vždy vyjdou vstříc, sestřička velmi ochotná a milá.


Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Má dobrou diagnostiku a velmi pěkný vztah k dětem.


Dobrý den, před chvílí jsem si přečetla všechny příspěvky hodnocení na paní doktorku a nedá mi, abych se taky nepridala.
Jsem jeji kolegyně, dětská lékařka z Třebíče. Nejsme kamarádky, ale znám ji dobře, hlavně z pravidelných školení jednou měsíčně v Třebíči a často se potkáváme i na velkých víkendových kongresech a tak vím, že se vzdělává až obdivuhodně, věnuje tomu svůj volný čas často i o víkendech.
A to že má plnou čekárnu? To se nedivím, protože už podle toho, jak mluví o svě práci a svých pacientech - je vidět, že práce jí baví a osud jejích pacientů jí není lhostejný.
A je fakt, že z některých příspěvků mám pocit, že někdo se cíleně a opakovaně snaží pani doktorku poškodit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu