Husova 898, Náměšť nad Oslavou
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce jsem chodila jako malé dítě a teď jsem hledala pediatra pro svého syna. Kdybych nebydlela v Brně nebo měla alespoň ŘP, okamžitě bych jako první možnost volila paní doktorku Hodáňovou.

Paní doktorka je nejlepší doktorka co znám. Chodila jsem k ní já jako dítě a teď k ní chodíme i s mými dětmi. Vždy ochotná jak paní doktorka,tak sestřička. Moc si jí vážím.

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Vždy jsem byla spokojená s léčbou mého syna a s komunikací se mnou. Myslím si, že jdou s dobou a nemusím se bát na cokoliv zeptat. Navíc nejsem zastáncem léčby, kdy je každé kýchnutí léčeno chemií a v tom si s paní doktorkou myslím rozumíme. Dávám jím oběma 1*. Navíc oceňuji, že i když má plnou čekárnu, tak jsem se nikdy nemusela představovat. Už od první návštěvy si mě a malého pamatují. Jsem ráda, že jsem malého přihlásila k ní a doufá, že tu tahle "dvojka" ještě vydrží, aby mohly léči i mé další děti.

K paní doktorce jsme s dcerou šla 2x když byla nemocná a moje dr.měla dovolenou.Nemůžu nic vytknout.všechno vysvětlí a s ničím nemá problém,byla jsem max.spokojená.A to ze je stará,jak tu někdo píše a není moderní. myslím ničemu nevadí.Běžte do dětské katastrofa, tam hodinu čekáte s nemocným dítětem, které se dusi nikoho to nezajímá!!!tady mají aspoň snahu něco a nekoho léčit.

Skvělá paní doktorka a sestřička obě velice hodné a ochotné jsem ráda že je máme

Také bych rozhodně neřekla, že by paní doktorka nepropagovala noviny v léčení dětí, ale některé staré praktiky je přece jenom také třeba zachovávat. Oceňuji velice příjemný přístup, děti jsou u ní v pohodě, nikdy s námi nespěchá a snaží se nic nepodcenit.

F

Paní Doktorka je velmi milá, laskavá a věnuje se svým pacientům opravdu na 100% stejně jako sestřička. Nemohu na ni říct vůbec nic špatného ba naopak jen dobré věci. Když nám bylo nejhůř mohla jsem ji zavolat i domu a dokonce i o víkendu si nás přišla sama od sebe zkontrolovat. A co se týče vzdělávání, nám nabízí pořád nějaké novinky, které jsou opravdu dobré a opravdu zabírají. Je na ní vidět, že se školí neustále. Ale je mi jasné, že každému se člověk nezavděčí a i kdyby se rozkrájel, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Lidi jsou zlý a pomlouvační, takže naštěstí existují pořád lidé, kteří si umí udělat vlastní názor a nevěří těm blábolům co tady někteří z vás píšou....

Jako dítě jsem k ní chodila vždy bez obav a strachu. Dnes jsem ráda, že k ní mohu chodit se svými dětmi. Vždy vyjdou vstříc, sestřička velmi ochotná a milá.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Má dobrou diagnostiku a velmi pěkný vztah k dětem.

Dobrý den, před chvílí jsem si přečetla všechny příspěvky hodnocení na paní doktorku a nedá mi, abych se taky nepridala.
Jsem jeji kolegyně, dětská lékařka z Třebíče. Nejsme kamarádky, ale znám ji dobře, hlavně z pravidelných školení jednou měsíčně v Třebíči a často se potkáváme i na velkých víkendových kongresech a tak vím, že se vzdělává až obdivuhodně, věnuje tomu svůj volný čas často i o víkendech.
A to že má plnou čekárnu? To se nedivím, protože už podle toho, jak mluví o svě práci a svých pacientech - je vidět, že práce jí baví a osud jejích pacientů jí není lhostejný.
A je fakt, že z některých příspěvků mám pocit, že někdo se cíleně a opakovaně snaží pani doktorku poškodit.