Vladislav Rapprich, praktický lékař Duchcov

MUDr. Vladislav Rapprich

Praktický lékař

J. A. Komenského 1044/14, Duchcov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Prostě zkušený praktický lékař. Upřednostňuji před závodními lékaři celý život. Spokojenost samozřejmostí.

Č

Vždy mi pomohl je to dobry lekař a jsem za nej rad.

věřím mu, co mi jiného zbývá

velmi dobry lékař

Lékař je velmi dobrý a s velkým přehledem. Mínus musím přidělit sestře, která je nepříjemná a hodnocení mého stavu před plnou čekárnou nepovažuji za etické.

Tento lékař je velmi dobrý, vstřícný a ohleduplný ke svým pacientům.

K panu doktorovi jsem chodila,cca před pěti lety je to výborný lékař!!!Bohužel jsem se přestěhovala a nemohu si dovolit mít praktického lékaře tak daleko chodím jinam,ale ráda na něho vzpomínám.A co se týče sestřičky byla jsem také spokojena,a nemohu proto souhlasit s příspěvkem podemnou,jelikož zdr.sestra je také odborník a má důvěra v ni spadá.

Mám s tímto doktorem velmi dobré zkušenosti.Moc sice nemarodím ale když už tak mi dokáže naslouchat a poradí.Jednu maličkost bych přeci jen vytkla a to nedostatek soukromí co se týká sestry která poslouchá.Je mi to velmi nepříjemné.Ale doktor na jedničku.Jeden z nejlepších v Duchcově.

Lékař na svém místě! Umí. Naslouchat, vcítit se, jednat, osvětlit i nepodbízivě přesvědčovat. Oceňuji jeho snad nikdy neomylný diagnostický "čenich". A uvážlivost při volbě léčebných postupů. I otevřenost k případné komunikaci s lékaři specialisty. Je to lékař, který má moji, mnoha lety ověřenou, plnou důvěru

Vynikající, nikdy se nemýlí, charakterní, empatický, korektní. Jeho závěry jsou na 100% shodní se závěry odborných lékařů, ke kterým posílá pacienty v případě potřeby.