T. G. Masaryka 2299, Frýdek-Místek
Odborný lékař oční (mapa)

Umístění: Odborný lékař oční

Dobrý den,paní Dr. jsme navštívili s 3dítětem a už nikdy více.!! Chtěla ho tam zliskat aby spolupracoval . Možná je slušná na dospělé,ale pro malé děti nedoporučuji!.

Na Mudr. Kaspříkovou nemohu říct slovo dobré od jisté doby začala jsem mít problémy tvrdila mi že je všechno v pořádku dopadlo to tak že jsem skončila v nemocnici což už bylo pozdě teď čekám jestli na oko ještě uvidím a pokud jó tak mi bylo řečeno že už nikdy né jak před tím vidím mlhu a nepatrné obrysy a ještě jsem ležela na pokoji s pacientkou která tam taky byla od ní a měla utrhlou rohovku a jí taky tvrdila že je v pořádku jako já tak 2 pacientky od jedné doktorky Jana

Nikdy žádný problém, chodím k ní s očima již od dětství. Milý a odborný přístup k pacientovi. Jediné co mi vadí, tak je sestřička, ta by taky mohla být trochu vlídnější a milejší.

K paní MUDr.Kaspříkové chodíme s manželem již delší dobu a mohu říci,že přístup paní doktorky ke klientům je na vysoké profesionální úrovni.Je velmi vstřícná a ochotná vyřešit daný problém..Vždy ráda a ochotně zodpoví případné dotazy .Navíc času si pro vás udělá tolik,kolik daný zdravotní problém vyžaduje.Nikdy jsme se nesetkali s neochotou,ba právě naopak.Nevěřím zde uváděným negativním příspěvkům,znám paní doktorku už dlouho a je to nejlepší lékařka jakou znám.Přeji jí i jejímu personálu pevné zdraví.Přikrylová Naďa Havířov

Zhoršil se mi zrak a na doporučení jsem vyhledal ordinaci paní doktorky Kaspříkové.Byl jsem mile přijat a zařazen do stavu pacientů. Vyšetření probíhalo v pohodové a klidné atmosféře, paní doktorka je velice milá a komunikativní, odpověděla mi na všechny otázky a za dva roky se do její ordinace rád vrátím na kontrolu. Díky taky za všechny milé úsměvy a přístup od sestřičky. Tuto ordinaci mohu vřele doporučit.

Velmi příjemná paní doktorka, která dělá svoji práci perfektně a zodpovědně. Její špičkové přístrojové vybavení umožňuje celkové vyšetření očí a díky tomu již nemusím jezdit až do Ostravy na OCT vyšetření sítnice a zrakového nervu. Vřelý dík patří i sestřičkám.

Y

Chtěla bych reagovat na některé negativní články, které tady čtu na adresu paní doktorky Kaspříkové. Již 10 let jsme já i manžel pacienti paní doktorky. Za celé ty roky jsem se vždy setkala s milým a zodpovědným přístupem. Je i vidět, že ordinace prochází neustálou modernizací. Minulý týden, jsme s manželem navštívili ordinaci paní doktorky a manžel byl vyšetřen na zbrusu novém přístroji OCT. Tímto přístrojem, může paní doktorka přesněji a včas zachytit případné změny věkem podmíněné makulární degenerace, kterou trpí manžel.
Jsme s manželem rádi, že můžeme navštěvovat ordinaci paní doktorky s kterou jsme oba spokojeni.

Již navštěvuji ordinaci paní doktorky několik let a nemůžu si na nic stěžovat. Po mých zkušenostech dnes navštěvujeme paní doktorku celá rodina. Pokud jsem obědnána na určitou hodinu, tak většinou tato hodina je dodržena, samozřejmě tento čas je jen vždy orientační a dodržen dle možností (akutní případy a podobně). Přístup paní doktorky a její sestřičky je velice profesionální a lidský, proto mě a celou mou rodinu léčí a ošetřuje paní doktorka Kaspříková a ne nikdo jiný.

Již delší dobu jsem měla problémy s díváním se na televizi a spohledem na večerní osvětlení jak doma nebo na ulici. Při pohledu na obrazovku nebo na jakýkoliv světelný zdroj jsem viděla dlouhé paprsky až k zemi a celá TV obrazovka se mi odrážela až na zem. Už jsem byla z toho nervózní, tudíž jsem se vydala na vyšetření k mé paní doktorce Kaspříkové. Všechny výše uvedené problémy jsem jí vysvětlila,načež se na mně nechápavě dívala i se sestřičkou. Tak nastalo měření na přístrojích s povelem ať pořádně otevřu oči! Oči mi nešly více otevřít , nevěděla jsem proč, tak mi sestřička celkem razantně oční víčka nadzvedla. Po vyšetření mi bylo sděleno, že mám všechno v pořádku. Odešla jsem a shodou okolností jsem navštívila oční optiku přes ulici, kde nabízeli vyšetření očních víček v nemocnici jednou za týden zdarma, asi se jednalo o převislá oční víčka, ale přesto jsem se tam vydala. Dívali se na mě , že převislá víčka nemám, ale přesto mě ochotně vyšetřili a shledali následující. Po sdělení mých problémů mi MUDr. Tomančák sdělil následující: máte oslabení svalů na obou očních víčkách a začínající zelený zákal. Z toho důvodu jsem jsem nemohla u vyšetření více otevřít oči. Diagnoza ptóza obou očních víček. Byla jsem doporučena do Fakultní nemocnice v Ostravě , kde mi provedli operaci Mullerova svalu na víčkách a zbavili mě nepříjemných problémů. Byla jsem operována v březnu 2011 a dodnes nemůžu při pohledu na televizi MUDR. Kaspříkové odpustit, že můj celkem závažný problém nedovedla posoudit a určit moji diagnózu. Jsem dodnes MUDr Tomančákovi vděčná za jeho přístup a nemohla jsem mu poděkovat , jelikož už v nemocnici ve Frýdku - Mistku na očním centru nepracuje. Teď se už léčím na zelený zákal , ale samozřejmě né u MUDr. Kaspříkové, která ani tento problém neshledala ! Je už to více než rok, ale nemohla jsem to nenapsat!

Paní doktorku jsem vyhledal na základě doporučení známého. Byl jsem velmi příjemně překvapen milým a profesionálním přístupem. S výsledkem ošetření a léčby jsem velmi spokojen.