Vladimíra Jurčová, zubař Rožnov pod Radhoštěm

MUDr. Vladimíra Jurčová

Zubař

Vigantice 203, Rožnov pod Radhoštěm
Praktický zubní lékař

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem byla ošetřena paní doktorkou na pohotovosti ve Vsetíně.Nejlepší zubařka na světě!!! Zbavila mne po 2 letech běhání po ordinacích velkého trápení . Vynikající lékařka, citlivá, empatická, šíleně hodná a hlavně bezbolestná. Zbavila mne po všech zkušenostech hrůzy ze zubaře

Kdyby bůh byl žena ...je to ona...nejlepší zubařka na světě.Úúúúúúž se nebojím zubaře a natož zubařky :-)))))))))

Fantastický přístup k pacientům, fantastická práce, prostě nejlepší stomatolog ve městě.

Zlaté ruce a úžasný přístup jak paní Jurčové, tak i sestřičky. Ti, které paní zubařka už nemohla přibrat jen závidí jejím pacientům. Nejlepší zubařka široko daleko :)

Nejlepší zubní lékařka na Valašsku a v širokém okolí.

velký profesionál

Dobrý den, po 30 letech se díky lidskému přístupu paní doktorky a sestřičky nebojím zubaře!!! Moc jim oběma děkuji!!!!!

Nejlepší zubní lekařka,profesionálni a lidský přístup ke všem,děkujeme.

Nejlepší zubařka jakou jsem kdy poznala!

Tak kdyby byli všichni lékaři takoví jako pani zubařka Vlaďka,to by bylo na světě krásně.To,že se ani já,ani moje děti nebojí k zubaři a ba co víc,dokonce se těší,tak k tomu není myslím co dodat.Odborník na svém místě a za její mílý a obětavý přístup jí patří velký dík.Dělá svou práci s láskou a sakra dobře !! o:)