MUDr.

Vladimíra Dieneltová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Fryčovická 206
    73944 Brušperk, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Hodnocení pacientů:

• Paní doktorka je velice milá a příjemná. O děti se stará a je s nimi velice trpělivá. Má dobrou pamět na děti a skvělé znalosti v oboru. Jsme velice spokojeni s p. doktorkou i se sestrou.

• Paní doktorka je milá, vstřícná,s dětmi to umí. Mohla by více dbát na prevenci. Jinak 100procentně doporučuji

• Paní doktorka vyřídila dceři kardiologickou a synovi alergologickou poradnu,ačkoliv se na alergologii čeká několik měsíců,my jsme byli vyšetřeni ihned.Vím,že se takto stará i o ostatní pacienty.Jsme maximálně spokojeni.

• Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti,chodím k ní se dvěma dětmi již několik let.Kontrolní krev i moč jim vždy,když bylo zapotřebí vzala,rovněž jsem s ní řešila stav dětí i telefonicky.Nejlepší.

• skvělá paní doktorka

• Nejlepší paní doktorka

• Chodím k paní doktorce teprve krátce(4 měsíce), ale zatím jsem maximálně spokojená. Je ochotná, příjemná, pamatuje si a na miminka je velmi něžná,toho si cením. S výběrem pediatra jsem měla velké štěstí.

• Výborný diagnostik, pečlivá, obětavá a vstřícná. Oblíbená u dětí i maminek.

• Má dcera prodělala hodně těžškou nemoc a k paní doktorce jsem přešli od jiného lékaře a jsem s její prací nadprůměrně spokojená.

• jedním slovem proste dobrá lékařka