Fryčovická 206, Brušperk
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Paní doktorka je velice milá a příjemná. O děti se stará a je s nimi velice trpělivá. Má dobrou pamět na děti a skvělé znalosti v oboru. Jsme velice spokojeni s p. doktorkou i se sestrou.

Paní doktorka je milá, vstřícná,s dětmi to umí. Mohla by více dbát na prevenci. Jinak 100procentně doporučuji

Paní doktorka vyřídila dceři kardiologickou a synovi alergologickou poradnu,ačkoliv se na alergologii čeká několik měsíců,my jsme byli vyšetřeni ihned.Vím,že se takto stará i o ostatní pacienty.Jsme maximálně spokojeni.

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti,chodím k ní se dvěma dětmi již několik let.Kontrolní krev i moč jim vždy,když bylo zapotřebí vzala,rovněž jsem s ní řešila stav dětí i telefonicky.Nejlepší.

skvělá paní doktorka

Nejlepší paní doktorka

Chodím k paní doktorce teprve krátce(4 měsíce), ale zatím jsem maximálně spokojená. Je ochotná, příjemná, pamatuje si a na miminka je velmi něžná,toho si cením. S výběrem pediatra jsem měla velké štěstí.

Výborný diagnostik, pečlivá, obětavá a vstřícná. Oblíbená u dětí i maminek.

Má dcera prodělala hodně těžškou nemoc a k paní doktorce jsem přešli od jiného lékaře a jsem s její prací nadprůměrně spokojená.

jedním slovem proste dobrá lékařka