Ordinace specialisty-ortopedie
Na Lánech 111, Litomyšl

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty-ortopedie Jiný

Ochotný, věcný a zcela jistě dělá co umí jak nejlépe to jde a dělá to celé! Člověk přijde s bolestí v zádech a krom jiného odchází se zpravenou kyčlí aniž by se o ni zmínil. Jsem velmi vděčná, že mě přijal.

Super chlap s lidským přístupem, na nic si nehraje, je vidět že ho to baví. Opravdu vás prokřupe - nesedí jen za stolem a nepíše latinsky nesrozumitelné zprávy jako bohužel velká část doktorů. Velmi doporučuji!

Velmi, velmi chválím. Po půl roce problémů, mě napravil a vrátil zpět v hybnosti. Doporučuji, je to velmi schopný a příjemný člověk.

Nejen opravdu inteligentní lékař se širokým rozhledem, ale i lidský a vtipný, co má i bezva přístup k dětem. Vyloženě rády jeho a setřičku zas vidíme! :-) V+ v z Ústí nad Orlicí

Úžasný odborník,pozitivní,žádný "práškovač".DOPORUČUJI !!!

C

Skvělý lékař a odborník.Je vidět,že si ví rady, pozitivně naladěný a profesionální přístup.Doporučuji!

Nemohu si stěžovat. Jediný ortoped, ke kterému chodím opakovaně.

výborný doktor

K tomuto lekari chodim temer od narozeni, nechapu "dementy!" , kteri si dovoli o tak skvelem odbornikovi napsat jakykoli hanopis. Pokud Vam , vy hulvati, tento odbornik nevyhovuje, mate moznost se lecit sami , nikdo Vas preci nenuti jej navstevovat.
Vrele doporucuji , aby tito "intelektualove" , vyhledali specialistu a to skrze choroby dusevni .

J.K.

Ok.