Vladimír Žák, ortoped Litomyšl

MUDr. Vladimír Žák

Ortoped

Na Lánech 111, Litomyšl
Ordinace specialisty-ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Super chlap s lidským přístupem, na nic si nehraje, je vidět že ho to baví. Opravdu vás prokřupe - nesedí jen za stolem a nepíše latinsky nesrozumitelné zprávy jako bohužel velká část doktorů. Velmi doporučuji!

Velmi, velmi chválím. Po půl roce problémů, mě napravil a vrátil zpět v hybnosti. Doporučuji, je to velmi schopný a příjemný člověk.

Nejen opravdu inteligentní lékař se širokým rozhledem, ale i lidský a vtipný, co má i bezva přístup k dětem. Vyloženě rády jeho a setřičku zas vidíme! :-) V+ v z Ústí nad Orlicí

Úžasný odborník,pozitivní,žádný "práškovač".DOPORUČUJI !!!

C

Skvělý lékař a odborník.Je vidět,že si ví rady, pozitivně naladěný a profesionální přístup.Doporučuji!

G

Nemohu si stěžovat. Jediný ortoped, ke kterému chodím opakovaně.

výborný doktor

K tomuto lekari chodim temer od narozeni, nechapu "dementy!" , kteri si dovoli o tak skvelem odbornikovi napsat jakykoli hanopis. Pokud Vam , vy hulvati, tento odbornik nevyhovuje, mate moznost se lecit sami , nikdo Vas preci nenuti jej navstevovat.
Vrele doporucuji , aby tito "intelektualove" , vyhledali specialistu a to skrze choroby dusevni .

J.K.

Ok.

Mohu jen doporučit. Přicházela jsem se zablokovanou krční páteří a cestou domů jsem otáčela hlavou jako sova. Ví kam sáhnout a jak člověka napravit. Moc mi pomohl.