Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordborný lékař chirurg
Klášterní 117/2, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

I přes relativně malou zkušenost s chirurgy v Liberci velmi kladně hodnotím lékaře MUDr. Výborného, který vždy ochotně i přes věčný nápor pacientů věnuje a i dříve bez poplatku věnoval dostatek času, úsměv i uklidňující radu. Léčil jsem se u něj vždy po úrazových stavech zaviněných svou hloupostí a mohu jen doporučit, i když tím možná zvýším počet pacientů v jeho čekárně. Stejně tak kladně hodnotím jeho velmi sympatickou a příjemnou sestřičku, která citlivě a bezbolestně zachází s pacientem např.při převazu, kdy se i silné a odolné mužské pohlaví trochu potí z toho co jej čeká.

Pan doktor je opravdu nejlepší člověk i chirurg.Nevíte někdo,proč přestal ordinovat v Klášterní poliklinice a kde je teďDěkuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

U

Celá má rodina je s panem doktoem velmi spokojena!


E

Znám ho od dětství a je to nejen velmi dobrý lékař, ale i VÝBORNÝ člověk. Kéž by se všem zaštěstilo vlastnit alespoň část jeho osobnosti.


Á

K p.Mudr.Výbornýmu také již chodím léta,a jsem spokojená, je to srandista,a to je potřeba! To se hned ta nemoc jinak bere když vás potěší a rozesměje sám ošetřující lékař!Velmi doporučuji!


V

Pan doktor je úžasný člověk!Chodím k němu už léta a se mnou i moje rodina a to absolutně bez strachu.Je s ním i legrace a hlavně se člověk může spolehnout na to,že ho uzdraví.A sestřička je taky strašně milá.Rozhodně bych nikdy neměnila!


V

Pana doktora Výborného znám už asi 40 let.To jméno mu sedí.Lepšího lékaře - chirurga si ani neumím představit.


P

Pomohl a vyléčil mě již mnohokrát,za to mu moc děkuji a doporučuji ho i s jeho sestřičkou,žádné dlouhé fronty a nic,co by bylo špatně,velice ho doporučuji.


Z

Koukám,že jsem panu doktorovi svou lakoničností spíše pohoršil...Tož noch einmal...Je skvělý,profesionálně zdatný,slušný a vstřícný...Byť nejsem pacientem,ale doprovodem,pozorně sleduji cvrkot,chování,erudici a atmosferu...Tady to nemá chybu...Příjemná sestřička,minimum prostojů,příkladná logistika ošetření...Stačí?


Z

Nomen omen...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti