Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

U pana doktora jsem byla před dvěma lety a byla to úplná ztráta času, strávila jsem dvě hodiny v čekárně, Mudr. se mnou jednal jak s blbcem, nevyšetřil mě, šla jsem jinam... Nedoporučuji.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Absolutne neprofesionalny pristup. Arogantny, pacienta si absolutne nevazi, jediny dolezity cas. Posobi v ordinacii GLIMMER a v pripade ze ordinuje odporucam sa rovno otocit. Po milej sestricke a hodine a pol cakania som mal tu cest s panom doktrom a uprimne uz rozumiem preco ma pad doktor cakacku 2 tyzdne ked inde sa caka 4 mesiace. Nikdy viac.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

V ordinaci panuje naprostý chaos. Je opravdu jedno jestli je vás v čekárně 2 nebo deset lidí. Vždy tam strávím více než 2 hodiny. Mě pan doktor nepomohl a přijde mi to jako ztráta času. Mluví s Vámi jak s blbcem. Sestra Vám někdy tyká někdy vyká. Opravdu jsem velmi naštvaná z této situace. A raději si najdu někoho jiného protože takové chování je strašné.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Doporučení z ORL

Navštívila jsem tento týden ordinaci 2krat.Měla jsem doporučení z ORL na aler.rymu,ale hlavně na polipy v nose.Vubec mne nevyslechl,mluvil se mnou jak s debilem,stále tam poletoval,něco hledal,zajimal se jakou rymu jsem měla pred dvěma lety,ale muj problem vubec nechtel řešit.Nakonec mne poslal pro nějaké výsledky na alergologii kam jsem chodila kdysi.Ano pujdu tam,i když to mám z ruky,ale budu se léčit tam.

Pan doktor mě v podstatě "vyhodil", ať jdu k lékaři v místě bydliště a že má plno. Ale když jsem se objednávala, nebylo mi řečeno, že mají plno, ať se objednám jinam. Přišla jsem do ordinace s aktuálními alerg. problémy a problémy s dýcháním. Řekl mi, ať užívám dále léky na alerg. a dýchání neřešil. Alerg. a astmatem trpím od dětství, což měl napsané v lékařské zprávě, co jsem mu donesla. Po této návštěvě asi budu opět chodit k aler. v Brně, kde jsem byla pacientkou, než jsem se přestěhovala do Prahy. Úplně jiný přístup k pacientům.

Volala jsem mu, ze mám problém a potřebuji pomoc. Řekl, že ho to nezajímá a mám jít jinam, on má práce a pacientů dost. Že tam kam chodím nejsou? To ho taky nezajímá.

Pan profesor je asi skutečná vědecká kapacita. Nicméně, neměl by si ordinaci plést s akademickou půdou a trochu lépe úřadovat. Chodím k němu léta a vězte, že je jedno, kdy k němu přijdete a kolik pacientů sedí v čekárně. Vždy zde strávíte nejméně 2 hodiny. V této ordinaci totiž vládne nefalšovaný chaos. Už mě to přestává bavit - musím také pracovat!

S panem profesorem, s celkovým přístupem k pacientům a s fungováním ordinace jsem velmi spokojen.

Dle meho mineni velice prijemny a hlavne peclivy a dusledny lekar pres plice a alergii

Možná je pan doktor skvělý odborník, ovšem já jsem se u nej vždycky cítila jako úplný blbec, který pomalu neví, jak se jmenuje a ON je tak laskav, že mi to sdělí. Nikdy více.