Wolkerova 503, Brandýs nad Labem
Sam. ordinace PL - gynekologa (mapa)

K panu doktorovi chodím od mých 16 let, takže už docela dlouho. Bohužel co je zač jsem pochopila až v těhotenství. Pan dr kdysi dělal sekci mojí mamce, když vedl na svět mě, takže už něco za sebou má a bohužel je to spíše na škodu, protože nejde s dobou. Ano preventivka, napsání antikoncepce v pohodě, ale jakmile jsem měla rakovinotvorný látky na výsledcích, tak mi se smíchem řekl, že to má každá druhá a odeslala mě do CGOP s tím, že vše se dovím tam. Mě do smíchu moc nebylo, měla jsem 4 měsíčního syna. Naštěstí teda rakovina to nebyla, jen slabý nález po porodu a na kontroly jezdím raději tam. K panu dr jen pro antikoncepci. Před cca rokem se rozhodl, že si mě i přesto prohlédne a dost mě rozhodil, když mi řekl, "že si uděláme UTZ, abychom viděli jak to tam vypadá" málem mě vomejvali, protože to vyznělo, jakože mám být těhotná. Naštěstí tím myslel UTZ dělohy, protože jsem byla 2 roky po sekci, tak aby jí zkontroloval. A je teda u něj úspěch, konečně má UTZ v ordinaci a nemusí se chodit do nemocnice v Brandýse, kde měli přístroj jak z doby pravěký a nebyl schopen mi říct ani pohlaví, protože to tam nepoznal. Pohlaví jsem se dozvěděla až ve 36tt, kdy si mě přebírala porodnice, do té doby mi tvrdil "asi" holku... byl to kluk :D no je to s nim na pováženou. Pokud se chcete uzdravit, nechoďte tam.. pokud chcete jen antinu a preventivku, tak stačí.
PS: Historky o jeho babičce znám už zpaměti a že se ve mě čte jak v otevřené knize :D

Pan doktor mojí mamince pomohl, proto jsem k němu chodila i přes to, že mě od něj vyšetření vždy bolelo (v té době jsem byla ještě panna, vyšetřoval mě klasicky a divil se, že mi je to nepříjemné). Dokud jsem neměla žádný problém, bylo to jinak v pořádku, ale když problémy začaly, zjistila jsem, že negativní názory na této stránce jsou pravdivé. Už to nebyl ten sympatický doktor a vždy mi jen bez pořádného vyšetření řekl, že "Takhle mladá holka nemůže mít žádný problém".
Také se mi nelíbilo, že jsem si jen přišla pro recept na antikoncepci, plánovanou preventivní prohlídku jsem měla mít přibližně v té době, ale zrovna jsem měla menstruaci, tak jsme se dohodli, že přijdu příští týden. Sestra mi ale stejně změřila tlak (což stejně udělala znovu o týden později), abych jí musela dát 30 Kč, přestože věděla, že ten den prohlídka neproběhne.

zatím mohu jen doporučit. běžné prohlídky a výtěry dělá svědomitě, i miniinterrupci jsem pod jeho vedením ve spolupráci s lékaři absolvovala bez jakýchkoliv dalších obtíží, nyní po letech pro těhotenství mne sleduje pravidelně odeslal mne na screening k Apolináři na spec.pracoviště, tam jsem se po té také registrovala k porodu. o všem mě zpravuje věcně a bez příkaz, doufám, že po porodu pokud vše proběhne dobře budu moci dát hodnocení velmi dobrý ;)

Pan doktor Vipler "zamrzl" v 80 - tých letech minulého století... Také jsem k němu chodila a když šlo jen o prevenci, bylo vše OK, pan doktor byl sympaťák. Před třemi roky ale přišly vážné komplikace a to jsem zjistila, že pan doktor vůbec "nejde s dobou" a tak jsem raději změnila gynekologa, naštěstí včas a díky tomu jsem bez následků. Pan doktor je dobrý jen, když žena potřebuje potřebuje prevenci, či napsat antikoncepci, ale jak jde o vážnější, či dokonce vážný problém, pan doktor se distancuje, to jsou moje zkušenosti... Pavla

Pan doktor se o mě stará 25 let a já mu "zakazuji " odchod do penze!!!
Je to odborník a skvělý člověk, patří mu můj velký dík.

neposílá na testy před tím, než napíše antikoncepci, malý zájem o pacienta

Vynikající lékař. Je všímavý, pečlivý a příjemný,pokud jde o závažnou věc vždy jí řeší okamžitě. Nedávno jsem měla také obtíže s mykozou a diky panu dr. Viplerovi jsem byla po pár dnech bez komplikací. Je velmi upřímný a dokáže navodit příjemnou atmosféru ,jak on tak i sestřičky,že nemám nepříjemný pocit při vyšetřování. Musím ho hájit protože kolem 17 let jsem vypadal jako kostra a jediný z lékařu,který si toho všiml a nelíbilo se mu to byla právě pan doktor Vipler a to tento problém naprosto nesouvisí s jeho zaměřením. Já osobně si prostě nemohu stěžovat ba naopak

Pan doktor je skvělý,příjemný i profesionální. Velmi trpělivý,poradí,vysvětlí.\Je velmi zkušený a jeho léčba je velmi dobrá.K ženám má velkou ůctu .Je to opravdu PAN DOKTOR...Chodím k němu bez obav a ráda si s nim popovídám...

Pan doktor Vipler je velmi příjemný, vždy se ženu snaží před vyšetřením dobře naladit a chová se opravdu profesionálně. Chodila k němu již moje matka, o kterou se staral s rizikovým těhotenstvím a která na něho nedá dopustit. Vřele doporučuji, je to člověk se spoustou zkušeností a navíc velmi ohleduplný.

K Mudr. Viplerovi jsem chodila léta, dokud jsem byla bez obtíží, tak jsem byla spokojená, jakmile však přišly zdravotní komplikace, Mudr. Vipler než aby se mi věnoval, tak mi nabízel pouze volně prodejné preparáty, které jsem nepotřebovala. Např. vyšetření prsou automaticky nikdy neproběhlo...
Při nálezu rakovinotvorných buněk mě s výsledky okamžitě neinformoval a jen mi poslal odeslání po několika týdnech na specializované pracoviště bez jakéhokoliv vysvětlení o co jde.
Dále mi nevyhovuje platba 30,- za vystavení receptu, takže aby z pacientky dostal těch 30,3- při každé návštěvě, musíte tam chodit každé 3 měsíce a strávit hodinu v čekárně, protože už není možné si u sestřičky vyzvednout recept, na který si stačilo předtím jen zavolat.
Nepotřebuju lékaře, který jen vtipkuje a věci zlehčuje.

Změnila jsem lékaře a nyní jsem velmi spokojená a hlavně klidná, že je o mé zdraví opravdu dobře postaráno. Mudr. Viplera rozhodně nedoporučuji.