Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wolkerova 503, Brandýs nad Labem
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Po dalších 8 letech od doby co jsem psala poslední doporučení se kvalita určitě nezhoršila, naopak jeho rady stran kojení a dalšího početí nám pomohli a máme další dítě zdravé dítě na světe. Když jsem měla obtíže vždy mne vyšetřil vč. utrazvuku, cytologie 2x v roce samozřejmost, prevence na mamograf apod. Každopádně za těch dosavadních 22 let péče jsem mu vděčná! Krom toho je empatický, ale ne hysterický a má výborný humor.

Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím od mých 16 let, takže už docela dlouho. Bohužel co je zač jsem pochopila až v těhotenství. Pan dr kdysi dělal sekci mojí mamce, když vedl na svět mě, takže už něco za sebou má a bohužel je to spíše na škodu, protože nejde s dobou. Ano preventivka, napsání antikoncepce v pohodě, ale jakmile jsem měla rakovinotvorný látky na výsledcích, tak mi se smíchem řekl, že to má každá druhá a odeslala mě do CGOP s tím, že vše se dovím tam. Mě do smíchu moc nebylo, měla jsem 4 měsíčního syna. Naštěstí teda rakovina to nebyla, jen slabý nález po porodu a na kontroly jezdím raději tam. K panu dr jen pro antikoncepci. Před cca rokem se rozhodl, že si mě i přesto prohlédne a dost mě rozhodil, když mi řekl, "že si uděláme UTZ, abychom viděli jak to tam vypadá" málem mě vomejvali, protože to vyznělo, jakože mám být těhotná. Naštěstí tím myslel UTZ dělohy, protože jsem byla 2 roky po sekci, tak aby jí zkontroloval. A je teda u něj úspěch, konečně má UTZ v ordinaci a nemusí se chodit do nemocnice v Brandýse, kde měli přístroj jak z doby pravěký a nebyl schopen mi říct ani pohlaví, protože to tam nepoznal. Pohlaví jsem se dozvěděla až ve 36tt, kdy si mě přebírala porodnice, do té doby mi tvrdil "asi" holku... byl to kluk :D no je to s nim na pováženou. Pokud se chcete uzdravit, nechoďte tam.. pokud chcete jen antinu a preventivku, tak stačí.
PS: Historky o jeho babičce znám už zpaměti a že se ve mě čte jak v otevřené knize :D

A
Ověřeny pacient

Pan doktor mojí mamince pomohl, proto jsem k němu chodila i přes to, že mě od něj vyšetření vždy bolelo (v té době jsem byla ještě panna, vyšetřoval mě klasicky a divil se, že mi je to nepříjemné). Dokud jsem neměla žádný problém, bylo to jinak v pořádku, ale když problémy začaly, zjistila jsem, že negativní názory na této stránce jsou pravdivé. Už to nebyl ten sympatický doktor a vždy mi jen bez pořádného vyšetření řekl, že "Takhle mladá holka nemůže mít žádný problém".
Také se mi nelíbilo, že jsem si jen přišla pro recept na antikoncepci, plánovanou preventivní prohlídku jsem měla mít přibližně v té době, ale zrovna jsem měla menstruaci, tak jsme se dohodli, že přijdu příští týden. Sestra mi ale stejně změřila tlak (což stejně udělala znovu o týden později), abych jí musela dát 30 Kč, přestože věděla, že ten den prohlídka neproběhne.

S
Ověřeny pacient

zatím mohu jen doporučit. běžné prohlídky a výtěry dělá svědomitě, i miniinterrupci jsem pod jeho vedením ve spolupráci s lékaři absolvovala bez jakýchkoliv dalších obtíží, nyní po letech pro těhotenství mne sleduje pravidelně odeslal mne na screening k Apolináři na spec.pracoviště, tam jsem se po té také registrovala k porodu. o všem mě zpravuje věcně a bez příkaz, doufám, že po porodu pokud vše proběhne dobře budu moci dát hodnocení velmi dobrý ;)

P
Ověřeny pacient

Pan doktor Vipler "zamrzl" v 80 - tých letech minulého století... Také jsem k němu chodila a když šlo jen o prevenci, bylo vše OK, pan doktor byl sympaťák. Před třemi roky ale přišly vážné komplikace a to jsem zjistila, že pan doktor vůbec "nejde s dobou" a tak jsem raději změnila gynekologa, naštěstí včas a díky tomu jsem bez následků. Pan doktor je dobrý jen, když žena potřebuje potřebuje prevenci, či napsat antikoncepci, ale jak jde o vážnější, či dokonce vážný problém, pan doktor se distancuje, to jsou moje zkušenosti... Pavla

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

Pan doktor se o mě stará 25 let a já mu "zakazuji " odchod do penze!!!
Je to odborník a skvělý člověk, patří mu můj velký dík.

Ověřeny pacient

neposílá na testy před tím, než napíše antikoncepci, malý zájem o pacienta

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Vynikající lékař. Je všímavý, pečlivý a příjemný,pokud jde o závažnou věc vždy jí řeší okamžitě. Nedávno jsem měla také obtíže s mykozou a diky panu dr. Viplerovi jsem byla po pár dnech bez komplikací. Je velmi upřímný a dokáže navodit příjemnou atmosféru ,jak on tak i sestřičky,že nemám nepříjemný pocit při vyšetřování. Musím ho hájit protože kolem 17 let jsem vypadal jako kostra a jediný z lékařu,který si toho všiml a nelíbilo se mu to byla právě pan doktor Vipler a to tento problém naprosto nesouvisí s jeho zaměřením. Já osobně si prostě nemohu stěžovat ba naopak

Pan doktor je skvělý,příjemný i profesionální. Velmi trpělivý,poradí,vysvětlí.\Je velmi zkušený a jeho léčba je velmi dobrá.K ženám má velkou ůctu .Je to opravdu PAN DOKTOR...Chodím k němu bez obav a ráda si s nim popovídám...

Pan doktor Vipler je velmi příjemný, vždy se ženu snaží před vyšetřením dobře naladit a chová se opravdu profesionálně. Chodila k němu již moje matka, o kterou se staral s rizikovým těhotenstvím a která na něho nedá dopustit. Vřele doporučuji, je to člověk se spoustou zkušeností a navíc velmi ohleduplný.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti