Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Čechova 252, Velvary

Osobně si nemůžu na nic stěžovat a každou návštěvu hodnotím jako celkem příjemnou. Samozřejmě osobitý přístup nemusí každému vyhovovat, ale mne tedy rozhodně nevadí. Dveře do odinace mají funkční kliku, při vstupu je lze zavřít a tím si zajistit soukromí. Další věcí jsou přijatelné poplatky za různá potvrzení. Např. za výpis ze zdravotní dokumentace jsem zaplatil o 200Kč méně než manželka u pana doktora ve vedlejší ordinaci.

Co budeme dělat až tu takoví doktoři nebudou...? Jednoznačně kvalitní praktik. Přehled zatím o všem co jsem potřeboval.

A zase se jednou vracím k hodnocení pana doktora Ládi Veselého ,,,,jsem 2,5roku po operaci tu samou dobu jsem mohla být mrtvá .....Podotýkám s každým problémem,který mám letím k němu .Nebo si myslíte ,že tlak 250/120je legrace jako u moji p.doktorky prý to jsou emoce v mém věku ? 58!!! asi těžko ,,,,Pan doktor Láda se rozčílil a řekl ,,,,Hovno emoce nás v našem věku nenasere ani debil na silnici a nasadil mi léky ,,,,, Je lepší snad aby se pani doktorka na vás libě usmívala a vy jste chcípali nebo lékař vám to řekl na plné pecky a bylo vám fajn ,,???

K panu doktorovi nedocházím, pouze jsem byla jednou nucena k němu jít, jelikož dr. Margaritov tam nebyl. Co jsem čekala u sestřičky s ostatními lidmi, tak jsem slyšela celý problém a diagnózu paní co byla zrovna uvnitř, jelikož sestra absolutně nezavírá dveře. Co se týče pana doktora, každému tyká na potkání. Potřebovala jsem pouze vyndat utržené klíště, na lehátku jsem ležela v podprsence a zády ke dveřím.. na konci výkonu jsem se ohlédla a všichni 4 lidé co čekali u sestry viděli celou dobu co se dělo, jelikož sestra nechala dveře absolutně dokořán. Díky bohu, že klíště bylo pouze na boku a ne na intimních místech. Přístup, no hnus !

Ať si říká kdo co chce je to velice dobrý lékař.

Velmi dobrý diagnostik a lékař

tohoto pana doktora znám 36 let to ještě ordinoval v Lužci nad vltavou je to lidský PAN doktor nikdy neomítl nikoho at byl bilý ,černý komunista nebo zemědělec .Pře takovým musí človšk smeknout Díky Ládo jen bud ještě dlouho ve své funkci

Všichni ostatní vědí co mi je, kdo jsem, diagnózu, problémy, všechny dveře otevřeny :-( v čekárně i ordinaci zima jak na sibiři, asi si za topení platí každý z doktorů sám:-( arogantní, samolibý, tyká na potkání a počítá s tím, že všichni pacienti jsou vesničtí balíci. Za menší či větší úplatek funguje spolehlivě.

Dávám toto ohodnocení protože zastávám názor že rovný a přímí výklad nemoci umí pan doktor opravdu podat dobře,zeptat se ho můžete na cokoliv a hlavně vás neodmítne.Škoda že takové doktory nemáme všude.

Pan doktor, kterého jsem dlouho hledal. Nelže, říká svůj názor zpříma a přitom respektuje, že je to moje zdraví, a můj život. Stále se vzdělává, takže člověk nemusí mít strach, že zakrní. To, že dělá i chyby, je normální. Je to člověk, ne bůh.