Adresa

Ordinace klinické psychologie
Karlovarská 99, Plzeň 1, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost, Bankovní převod


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Karlovarská 99, Plzeň

Ordinace klinické psychologieKarlovarská 99, Plzeň

Ordinace klinické psychologieKarlovarská 99, Plzeň

Ordinace klinické psychologieKarlovarská 99, Plzeň

Ordinace klinické psychologieKarlovarská 99, Plzeň

Ordinace klinické psychologieKarlovarská 99, Plzeň

Ordinace klinické psychologie

Zkušenosti

O mně

www.plzenskypsycholog.czUkončené školy

  • Univerzita Karlova v Praze

Specializace

  • klinická psychologie
  • psychoterapie

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace klinické psychologie individuální psychoterapie

Pan Stuchl umí nahlédnout problémy s lehkostí a přinese neotřelý pohled na věc. Ze sezení odcházím mnohem pozitivněji naladěn.

Z
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinické psychologie

Pan doktor mi velice pomohl s mými strachy a nutkavými myšlenkami. Byl to asi pátý odborník, kterého jsem vyhledal a první, který přesně věděl o co jde. Mohu jen doporučit!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mam panicke ataky,nevim co mi to zpusobuje potrebuji psychoterapie mohla bych k vam chodit jmenuji se veronika je mi 29let dekuji za odpověd

Dobrý den Veroniko,

mohla. Když zavoláte, jistě se na nějakém termínu domluvíme.

VS.

Mgr. Vladimír Stuchl

Dobrý den, již delší dobu se potýkám s něčím, co podle mého vyhledávání na internetu je sociální fobie. Je pro mě těžké mluvit s cizími lidmi, ale, i když o něco méně, i s lidmi, které znám a s rodinou. Při tomhle kontaktu s, třeba, cizími lidmi se cítím úzkostně a ve stresu, buší mi srdce, to se stupňuje v závislosti na závažnosti situace. Ještě horší je např. když chci někam zavolat, nebo byť jen pomyšlení, že bych z vlastní iniciativy šel oslovit nějakou holku. Navíc k tomuto ještě koktám - nejsem si jistý, že je to koktání, ale pro mě je to takový psychický blok, kdy ta slova, co chci říct, prostě říct nejde. Občas to po chvilce snažení řeknu, občas to prostě nejde, což dokáže být velice frustrující. V poslední době se to celkem zhoršilo a opravdu řeknu plynule sotva 1-3 slova. To se také stupňuje se závažností situace, což by při hodně intenzivním případu, kdy bych byl ve velkém stresu mohlo znamenat, že toho opravdu moc neřeknu. Díky tomu se vyhýbám těmto situacím. Samozřejmě mi to komplikuje každodenní život a chtěl bych se toho nějak zbavit, a vzhledem k tomu, že mě za chvíli čeká maturita atd., co nejdříve. V tom článku na internetu, který mi utvrdil, že se jedná o soc. fobii také psali, že se to dá léčit buď konkrétním druhem antidepresiv, nebo kognitivně-behaviorální terapií. Před nedávnem jsem začal chodit k psychologovi, který ale kbt nedělá a nejsem si jistý, jestli mi to nějak pomáhá. Proto se ptám, co si myslíte, že by byla nejúčinnější volba léčby? Popř. jestli se má moje situace jinak, nebo co bych měl dělat? Děkuji.

Dobrý den, ano to by mohla být sociální fobie. KBT je dobrou volbou, na koktání bývá účinná též hypnóza. Doporučuji vyhledat někoho kdo těmito metodami pracuje.

Mgr. Vladimír Stuchl

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.