Sam. ordinace PL - stomatologa
Denisovo nábřeží 665, Náchod

U pana doktora jsem nejdříve byla překvapena slušností a milostí,ale jak jsem začala mít problém konkrétní,nestačila jsem se divit,jak vše odbývá.U mě se jednalo o otevřený zub,s kterým jsem musela chodit na čištění,pan doktor nezná pořádné čištění,ani nikdy nepoužil žádný výplach,což jiný lékař vždy dělal,mám už takto přeléčených zubů více.
Čekáte tam hodinu,pak pan doktor jen jednou projede nějakým nástrojem a je to.Že to stále páchne to nic...
Odešla jsem k paní doktorce a ta je skvělá,vysvětlí co se zubem je,co bude dělat a čištění vypadalo také úplně jinak.

Jediné, co je v pořádku je vystupování a ochota Vás vzít. Co se týká odbornosti, tak velmi slabý. Jezdila jsem za ním 5let, poslední 2,5 roku každé 4měsíce. Ptala jsem se, jak je možné, že mám pořád problém se zuby - váčky, bolesti atd. Prý je to geneticky. Nakonec, když jsem se zase po čtyřech měsicích chtěla objednat, protože mě bolely všechny spodní zuby od 6 vlevo do 6 vpravo, nemohla jsem se se napít ani nic sníst, tak mi přítel domluvil Mudr.Matuškovou Kláru, která když se mi podívala na zoubky, nic zvlášního na první pohled neviděla, pak uděala RTG a nestačila se divit.Pod všema výplněma kazy, i velké, jeden zpubek mi už nezachrání....byla jsem z toho dost hotová. Ted k ní docházím a dává mi to vše do pořádku. Neříkám, vše není Mudr. Semeráka špatná práce, ale za kaz pod výplní a ne jeden! Já nemohu. Přitom jsem si nechávala vše vždy "umrtvit", seděla jsem tam třeba 45minut i hodinu. Do prosince 2008 jsem na pana doktora nedala dopustit,ale od mého nálezu a ne málého, nemám slov. Podotýkám, že mi letos bude 25let, takže už ted mám zoubky na 50! Stydím se za to,ale už s tím nic nenadělám.

Odborník na ústní chirurgii. Příjemné vystupování k pacientům.