Ord. lékaře specialisty - chirurgie
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Děkuji za super přístup, sestřičky fantastické,ochotné.Můžu jen doporučit. Náhodný pacient Tom Vsetín

Několikrát jsem byla u doktora Skáli, a myslela jsem si že lepší doktor už být prostě nemůže. Jenže ted měl operační den, a tak mi nezbylo nic jiného než jít k panu doktorovi Rytířovi.Když jsem přišla do ordinace, tak jsem na první pohled poznala, že asi bude ještě lepší než Skála a také, že ano. Poslal mě na RTG, a hned po RTG si mě zval do ordinace.Ten přístup k lidem opravdu obdivuji, protože mít každý den desítky lídí v ordinaci, byla bych už asi otrávená.Jde na něm vidět, že ho to baví a že mu to velmi dobře jde. Takových doktorů jako je on není hodně, a proto bychom si toho měli vážit.Prostě není k tomu co dodat, ale to co mohu udělat je to, že bude všude vyprávět jaký je skvělý doktor, a jaký má dobrý přístup k lidem a všude ho doporučovat... Je prostě naprostá JEDNIČKA!!!

Souhlasím, že je jeho mluva velice lidová a že se často rozčiluje, ale v mém případě to bylo oprávněné. Před lety, ještě na základní škole, jsem špatně spadla a začalo mi natékat zápěstí. Má maminka, poučena od jiných lékařů, mě ještě odpoledne vzala k obvoďačce pro doporučení (které striktně požadovali naprosto všude na poliklinice) a teprve pak k Rytířovi. Rozčílil se, že kdybych si rozbila hlavu, přece hned taky přijedeme na chirurgii a nebudeme čekat v čekárně na blbý doporučení. V tomhle s ním souhlasím a jsem ráda, že se s případem rád seznámí osobně ihned, než přes doporučení z papírku.

Tento chirurg je podle mě jeden z nejhorších lidí na světě. Byla jsem u něj se synem, když mu byly dva roky.Měl opařeninu horkým čajem. Stalo se mu to den předtím, ale byli jsme s tím OKAMŽITĚ nba pohotovosti, kde nám oznámili, že pokud bude syn bez teplot, stačí návštěva chirurgie až druhý den. Ale Mudr. Rytíř mě hned seřval, že takovou píčovinu (to vysloveně cituji) mi nemohli nikde říct, a že jsem matka, která jednoduše zanedbala své povinnosti. Pak šel vyšetřit synkovi ruku,nas které měl bolestivé puchýřky. Doktor mu to brutálně promačkal, a syn začal pochopitelně plakat bolestí.Tak mi pan doktor ještě stihl oznámit, že mám rozmazleného spratka, který vyvádí kvůli každý kravině. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle není profesionální přístup a už vůbec ne lidský. Je to už přes rok, co se to stalo, ale syn má do dnes panickou hrůzu z bílých plášťů, co tdo oné návštěvy neměl!!!

Zatím jsme spokojeni. Přebral léčení po MUDr. Vaclíkovi, který nás trochu zanedbal a po týdnu nám sundal dlahu z nohy a poslal do školky. MUDr. Rytíř nám dal dlahu nazpět a po týdnu sádru.

Jsem na 100% spokojená milada

co vím je to dobrý lékař a má navíc super sestřičky hlavně tu tmavovlasou !!! jinak i od ostatních vím že je v pohodě umí to s pacienty

Je to vynikající lékař s velice profesionálním přístupem. Přistupuje k paciantům jako k lidem a ne jako k bodům VZP, tak jako to dělá řada jiných lékařů. Mohu doporučit jako velice zkušeného chirurga.

Je to skvělý doktor, nesčetněkrát jsem u něj byl s vážným poraněním a vždy mě dal během pár týdnů do kupy. Jeho nepříjemnost vychází pouze z nepříjemnosti nebo zanedbání úrazu od pacienta. Tak se lidi zamyslete nad sebou. Dr. Rytíř je člověk na svém místě!

Nedoporučuji. Odborník, ale správný lékař by měl léčit nejen tělo, ale i duši. Velmi špatný přístup k pacientovi. Syn měl po jeho zásahu trauma.