Ord. lékaře specialisty - chirurgie
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chtěl bych reagovat na názor ze 16.října 2009
Dobrý den. Po přeštění Vašeho článku mě zaskočilo s jakou záští jste psala. Jaké ostré slova jste používala aniž možná neznáte jejich význam. Říci o někom, že je to jeden z nejhorších lidí na světě už mluví samo za sebe a dost z Vaší povahy vypovídá.Doktor mu brutálně promačkal.... Znáte význam slova BRUTÁLNĚ ?! Viděla jste někdy brutální autentická videa, že používáte takovéhle výrazy zdaleka nesrovnávající se s Vaším případem. Máte pravdu, děti plakají z bolesti, z nepříjemnosti, ale také tak ze strachu a z panikaření. Tím chci říci, že nepříjemné to být zcela muselo být, ale nepřehánějte to...pláč u dítěte začne kolikrát dříve, než se doktor dítěte dotkne a to právě ze strachu. K tomu oznámení, že máte rozmazleného spratka mohu jen říci, že čím více je dítě rozmazlené tím více se vzteké a brečí a ječí i když se jím třeba nic neděje. Ale jaké máte ve skutečnosti opravdu soudit nemohu.Z bílých pláštů mají respekt i strach dokonce dospělí lidé natož děti. Takže maminko, když to tak shrnu a posoudím Váš článek a výrazů, které přitom používáte, je evidentně jasné, že jste si dost přidala což vypovídá leč o Vaší povaze. Troufám si říci, jakožto neutrální člověk, že rozmazlenost, přehnanost a urážlivost vaší povaze nechybí. A matko na závěr, dvouletému dítěti není možné podávat vařící čaj, kterým se může opařit. Snažte se více být opatrnější ke svému dítěti. S pozdravem David.

~

Byla jsem se synem u pana doktora Rytíře na posouzení trvalých následků. Po vstupu do ordinace mě nejdřív prásklo dusno a hlasitá hudba z rádia. Po té jsem dostala chladnou sprchu od sestry, která stála se založenýma rukama, protože asi měla moc práce. A chladná sprcha mě čekala hlavně od pana doktora, který na nás vyhrkl, co tam chceme. Když jsem chtěla odpovědět, odsekl, že mě se na nic neptal. Minutové vyšetření syna, mě velice překvapilo, protože doktor nechtěl vidět lék. zprávu od synova ošetřujícího chirurga a samotné vyšetření trvalo minutu. Vzhledem k této zkušenosti mě překvapuje, že pan doktor za takové jednání a výkon bere od státu a pojišťoven nemalý honorář. Arogantní chování a neurvalý přístup mě utvrdil v tom, že doktor nemá o práci vůbec žádný zájem a jde mu jen o pobírání peněz. Myslím si, že takovéto vyšetření by mělo vypadat úplně jinak. Jsem velice ráda, že to není můj ošetřující chirurg.

Velice dobrý lékař,po odborné stránce i lidské.To samé mohu říci i o sestřičkách.Přesvědčil jsem se ze své zkušenosti,když léčil mě i mé děti.Jenč Petr

Z tohohle doktora by jeden měl strah když ho vidí po prvé a jakmile se tento doktor dá do svého řemesla je vidět že opravdu ví co dělá ikdyž s nim neni žádná rozprávka a občas je trošku nepříjemný a často náladový je to jeden z nejlepších co znám !!!!!!

Jsou opravdu dny,kdy je velmi náladovej,v některých případech více arogantní.Především po návštěvě malých dětí,u kterých je brekot a strach z doktora zcela pochopitelný.Pokud je u něj malé děcko,které mu v ordinaci hlasitě brečí,jeho agrese a nálady jsou znát i u jiných pacientů.

vše Ok, i když jsem byla zvyklá chodit k Dr. Skálovi, tohoto pana doktora musím také pochválit, alespoň k přístupu ke mě.

tento lékař je velmi zkušeny,jeho léčba je vždy na pravém místě,nemohu si na něj v nejmenším ztěžovat,možna není tak upovídany jako někteří,ale jde přímo k věci a pokud jde někomu ojeho zdraví,tak není co řešit,plně doporučuji

Byla jsem u Pana doktora s dcerou ,které je 10 let, ten přístup to je hrůza na kontrolu už , jsme šly do Jirkova k doktorovi Vaclikovi a jsme skopojený tak s citem dceři dělal punkci kolena, že ani nepípla u pana doktora Ritíře by trpěla tím ,jsem si jistá ,možna ne bolestí, ale tím přístupem ,takže po prvé a naposled

vynikající odborník !!!

S panem doktorem jsem měla již několikátou zkušenost,pokaždé se jednalo o mého syna,mohu jen doporučit,choval se velmi příjemně a ochotně a po lékařské stránce nemám žádné námitky,určitě doporučuji.PS:je to taky jenom člověk.