MUDr.

Vladimír Rytíř

Chirurg

Kontaktní informace

• K

Jeden z mála Chomutovských lekařů ktery dela dobre jmeno chomutovske nemocnici protoze pokazde navsteve chomutovske nemocnice jsem byl akorat naštvany sestřička taky super přijemna coz v chomutovske nemocnici je skoro zazrak pokud se nejedna o transfuzni oddeleni

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A
      Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgieSlužby: Odstranění stehů u čtyřletého dítěte

Dnešní návštěva u pana doktora byla otřesná, potřebovala jsem vyndat dva stehy u čtyřletého dítěte, kterému jsem týden vysvětlovala, že to jenom trošku štípne, budu ho u toho držet za ruku, nemusí u toho ležet a rozhodně ho nezalehnou dvě sestry (zážitek ze šití, kdy celou dobu křičel, že nemůže dýchat). Syna mi hned ve dveřích vytrhli z náručí, hodili ho na lehátko, zalehli, poté teprve hledali, kde má stehy a mně přikázali, abych si sedla na židli a nepřekážela. K tomu, že má syn těžkou sluchovou vadu (kompenzovanou sluchadly), že se s ním musí jednat pomalu a mluvit zřetelně, jsem se ani nedostala, a když jsem se po zákroku vyjádřila, že jejich jednání s dětmi je otřesné, tak mi řekli, že to jinak nejde. Myslím, že každý lékař by měl být především empatický, ovšem toto jednání mi zde velmi scházelo, jak od lékaře, tak od sestry (sestry byly dvě, jedna moc milá a jedna šílená). Budu psát veřejnou stížnost.

• A

Velká nespokojenost s chováním pana doktora! Aby pacientovi vynadal ve 12.30, že chce od něj vyšetřit, když má ordinaci do 14.30, to je něco neskutečného! Souhlasím, že chování tohoto pana doktora je arogantní! Sestřička je velice milá a ochotná! Byla jsem na chirurgii poprvé v životě, doufám, že i naposledy! Jestli přeci, tak už ne k panu Rytíři!

• K

• Naprosto šokující jednání. Arogantní, skáče do řeči tak dokonale, že nejen že ví co chcete říct, ale rovnou vypsal žádanku na rentgen na pravé koleno, absurdní na tom je, že mám úraz obou kolen, což evidentně nebral v potaz, což mě vede k oficialni stížnosti.
      Nepochybně návštěva u tohoto lékaře je sázka do loterie.
      Pravdou je, že výše uvedené odpovídá stavu našeho zdravotnictví, potažmo stavu společnosti., ale zároveň je nutno také dodat , že jsou placeni z našich daní a že se tak špatně naši lékaři nemají.

JN

• Naprosto skvělý lékař, byla jsem u něj 2x - asi v 10 letech a pak ve 12 - je to pár let dozadu, ale je to opravdu milý, příjemný doktor, k nikomu jinému bych asi ani nechtěla. Příjemně to u něj voní, sestřička moc hodná, totéž pan Rytíř, povídal si s námi, uklidnoval mě při šití brady, profesionální, ale zároven přátelský přístup, o léčení úrazu nemluvě. Nejlepší chirurg, ke kterému můžete v CV zajít. :)

• Pan doktor Rytíř je chirurg na velmi vysoké odborné úrovni!!!!!!
      Je velmi zodpovědný, pracovitý a k pacientům je vždy zdvořilý. Pokud má snad některý z pacientů jiné mínění, pak by se měl zamyslet sám nad sebou, zda-li na př. je mu vůbec znám termín '' společenská slušnost '', neboť tento termín je v dnešní době pojem '' neznámý ''.
      Mnoho lidí v dnešní společnosti překypuje velkou nepochopitelnou '' suverenitou ,'' přičemž absolutně postrádají základní prvky společenského soužití !!!!!!!!!!!!!!
      Pana doktora Rytíře znám již řadu let a jeho visitkou je ten fakt, že pro něj jsou vždy zájmy pacienta na prvním místě !!!!!!!!!!!!!!!!!
      Táňa

• M

Naprosto příšerné. Jednání jak s blbcem, nenechá nic doříct, skáče do řeči, sestra to samé. A navíc vše vypisuje na stroji jak z roku raz dva. Tohoto ,, pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!

• Naprostá spokojenost navštěvuji pár let a vždyj sem naprosto spokojen odborník tělem i duší!

• D

Chtěl bych reagovat na názor ze 16.října 2009
      Dobrý den. Po přeštění Vašeho článku mě zaskočilo s jakou záští jste psala. Jaké ostré slova jste používala aniž možná neznáte jejich význam. Říci o někom, že je to jeden z nejhorších lidí na světě už mluví samo za sebe a dost z Vaší povahy vypovídá.Doktor mu brutálně promačkal.... Znáte význam slova BRUTÁLNĚ ?! Viděla jste někdy brutální autentická videa, že používáte takovéhle výrazy zdaleka nesrovnávající se s Vaším případem. Máte pravdu, děti plakají z bolesti, z nepříjemnosti, ale také tak ze strachu a z panikaření. Tím chci říci, že nepříjemné to být zcela muselo být, ale nepřehánějte to...pláč u dítěte začne kolikrát dříve, než se doktor dítěte dotkne a to právě ze strachu. K tomu oznámení, že máte rozmazleného spratka mohu jen říci, že čím více je dítě rozmazlené tím více se vzteké a brečí a ječí i když se jím třeba nic neděje. Ale jaké máte ve skutečnosti opravdu soudit nemohu.Z bílých pláštů mají respekt i strach dokonce dospělí lidé natož děti. Takže maminko, když to tak shrnu a posoudím Váš článek a výrazů, které přitom používáte, je evidentně jasné, že jste si dost přidala což vypovídá leč o Vaší povaze. Troufám si říci, jakožto neutrální člověk, že rozmazlenost, přehnanost a urážlivost vaší povaze nechybí. A matko na závěr, dvouletému dítěti není možné podávat vařící čaj, kterým se může opařit. Snažte se více být opatrnější ke svému dítěti. S pozdravem David.

• ~

Byla jsem se synem u pana doktora Rytíře na posouzení trvalých následků. Po vstupu do ordinace mě nejdřív prásklo dusno a hlasitá hudba z rádia. Po té jsem dostala chladnou sprchu od sestry, která stála se založenýma rukama, protože asi měla moc práce. A chladná sprcha mě čekala hlavně od pana doktora, který na nás vyhrkl, co tam chceme. Když jsem chtěla odpovědět, odsekl, že mě se na nic neptal. Minutové vyšetření syna, mě velice překvapilo, protože doktor nechtěl vidět lék. zprávu od synova ošetřujícího chirurga a samotné vyšetření trvalo minutu. Vzhledem k této zkušenosti mě překvapuje, že pan doktor za takové jednání a výkon bere od státu a pojišťoven nemalý honorář. Arogantní chování a neurvalý přístup mě utvrdil v tom, že doktor nemá o práci vůbec žádný zájem a jde mu jen o pobírání peněz. Myslím si, že takovéto vyšetření by mělo vypadat úplně jinak. Jsem velice ráda, že to není můj ošetřující chirurg.