Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie
Kochova 1185, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Pan doktor Rytíř je za mě výborný chirurg.. přesně ví co dělá a nenechá si do svého řemesla mluvit od nějakého laika pacienta. Mě vždy pomohl a vše jasně a zřetelně vysvětlil. A pokud se nejednalo náhodou o chirurgický problém, neváhal a vypsal žádanku k jinému specialistovi. A že si tu nějací pacienti stěžují, že vyšetření u pana doktora Rytíře bolelo..no bodeť by ne..zde jsme přeci na chirurgii !

M
Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Arogantní chování, skáče do řeči nenechá domluvit. Po autohavarii, ani se nezvedl ze židle aby se podíval na mé zranění, a to po všechny tři návštěvy. Zranění je stále bolestivé, dle pana doktora podle tabulek obvyklá doba léčby skončena. Na mou otázku co s rukou, kde obtíže přetrvávají mi bylo řečeno, že taky neví a co chci jestli mi jde o invalidní důchod, já na to že ne, že chci jen vyléčit ruku. Jeho odpověď , že to časem přejde. Jsem opravdu zděšena, že takto může lékař jednat s pacientem, kterého srazil automobil. Opravdu nedoporučuji. Jediné příjemné na tomto doktorovi, jsou jeho sestřičky.

A
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Odstranění stehů u čtyřletého dítěte

Dnešní návštěva u pana doktora byla otřesná, potřebovala jsem vyndat dva stehy u čtyřletého dítěte, kterému jsem týden vysvětlovala, že to jenom trošku štípne, budu ho u toho držet za ruku, nemusí u toho ležet a rozhodně ho nezalehnou dvě sestry (zážitek ze šití, kdy celou dobu křičel, že nemůže dýchat). Syna mi hned ve dveřích vytrhli z náručí, hodili ho na lehátko, zalehli, poté teprve hledali, kde má stehy a mně přikázali, abych si sedla na židli a nepřekážela. K tomu, že má syn těžkou sluchovou vadu (kompenzovanou sluchadly), že se s ním musí jednat pomalu a mluvit zřetelně, jsem se ani nedostala, a když jsem se po zákroku vyjádřila, že jejich jednání s dětmi je otřesné, tak mi řekli, že to jinak nejde. Myslím, že každý lékař by měl být především empatický, ovšem toto jednání mi zde velmi scházelo, jak od lékaře, tak od sestry (sestry byly dvě, jedna moc milá a jedna šílená). Budu psát veřejnou stížnost.


A
Ověřený profil

Velká nespokojenost s chováním pana doktora! Aby pacientovi vynadal ve 12.30, že chce od něj vyšetřit, když má ordinaci do 14.30, to je něco neskutečného! Souhlasím, že chování tohoto pana doktora je arogantní! Sestřička je velice milá a ochotná! Byla jsem na chirurgii poprvé v životě, doufám, že i naposledy! Jestli přeci, tak už ne k panu Rytíři!


K
Ověřený profil

Jeden z mála Chomutovských lekařů ktery dela dobre jmeno chomutovske nemocnici protoze pokazde navsteve chomutovske nemocnice jsem byl akorat naštvany sestřička taky super přijemna coz v chomutovske nemocnici je skoro zazrak pokud se nejedna o transfuzni oddeleni


Ověřený profil

Naprosto šokující jednání. Arogantní, skáče do řeči tak dokonale, že nejen že ví co chcete říct, ale rovnou vypsal žádanku na rentgen na pravé koleno, absurdní na tom je, že mám úraz obou kolen, což evidentně nebral v potaz, což mě vede k oficialni stížnosti.
Nepochybně návštěva u tohoto lékaře je sázka do loterie.
Pravdou je, že výše uvedené odpovídá stavu našeho zdravotnictví, potažmo stavu společnosti., ale zároveň je nutno také dodat , že jsou placeni z našich daní a že se tak špatně naši lékaři nemají.

JN


Ověřený profil

Naprosto skvělý lékař, byla jsem u něj 2x - asi v 10 letech a pak ve 12 - je to pár let dozadu, ale je to opravdu milý, příjemný doktor, k nikomu jinému bych asi ani nechtěla. Příjemně to u něj voní, sestřička moc hodná, totéž pan Rytíř, povídal si s námi, uklidnoval mě při šití brady, profesionální, ale zároven přátelský přístup, o léčení úrazu nemluvě. Nejlepší chirurg, ke kterému můžete v CV zajít. :)


Ověřený profil

Pan doktor Rytíř je chirurg na velmi vysoké odborné úrovni!!!!!!
Je velmi zodpovědný, pracovitý a k pacientům je vždy zdvořilý. Pokud má snad některý z pacientů jiné mínění, pak by se měl zamyslet sám nad sebou, zda-li na př. je mu vůbec znám termín '' společenská slušnost '', neboť tento termín je v dnešní době pojem '' neznámý ''.
Mnoho lidí v dnešní společnosti překypuje velkou nepochopitelnou '' suverenitou ,'' přičemž absolutně postrádají základní prvky společenského soužití !!!!!!!!!!!!!!
Pana doktora Rytíře znám již řadu let a jeho visitkou je ten fakt, že pro něj jsou vždy zájmy pacienta na prvním místě !!!!!!!!!!!!!!!!!
Táňa


M
Ověřený profil

Naprosto příšerné. Jednání jak s blbcem, nenechá nic doříct, skáče do řeči, sestra to samé. A navíc vše vypisuje na stroji jak z roku raz dva. Tohoto ,, pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!


Ověřený profil

Naprostá spokojenost navštěvuji pár let a vždyj sem naprosto spokojen odborník tělem i duší!


Došlo k chybě, zkuste to znovu