Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Pražská 470, Nová Paka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost pediatrická konzultace

Nad ramec vsech moznosti co jini lekari nenabizeji ,je Pan Mudr Roucka uplne nenahraditelny,jak lidsky tak odbornosti.Doporucuji vsem lidem,a zaroven dekuji za vse.Budte zdrav a dlouha leta v oboru. Lubomir Honc

Jsme velmi spokojeni, maximální vstřícnost a porozumění. Kdykoli je ochoten poradit a pomoci. Děkujeme

máte-li vlastní názor, vyslechne a není problém se na čemkoli domluvit

Pan doktor je hodný,když je potřeba vždy dobře poradí.Necpe hned antibiotika,i když jsem myslela ,že je nemoc vážnější,počkat do druhého dne se vždy vyplatilo.Doporučuji všem.Již čtvrté dítě mám u pana doktora a jsem moc spokojená.I sestřička je prima.Děkuji a jen tak dál.

Skvělý dětský doktor, se kterým nemám absolutní problém pokud k němu jdu na vyšetření, plus milá sestřička MUDr. Zdena Valentová. Rozhodně hodnotím VELMI DOBRÝ :-)

S panem doktorem jsme velice spokojeni vždy nám malého důkladně prohlídne a je ochoten kdykoli přijet k vám domů a pomoci velice rodičům doporučuji si k němu přihlásit své ratolesti. Sestřička je také moc příjemná a oba jsou velice ohleduplní.

Spanem doktorem jsem velmi spokojena,příjemný,když je potřeba ,tak poradí i po telefonu nebo přijede i domů

S panem doktorem jsem velmi nespokojená. Vždy když za ním příjdu s problémem, je to buď problém s růstem a nebo "to teď má každý". Znám mnoho případů, kterým šlo dokonce i o život jen proto, že on si toho nevšiml. Sestřička i lékař jsou velmi milí, ale on je lékař jen na rýmičku a paralenek.

nejlepsi doktor co znam doporucuju

Jsem s ním moc spokojená, kdykoliv jsem měla problém, přijel, poradil po telefonu, sestřička i on mají bezva přístup k dětem.