Doc. MUDr. Vladimír Kříž

Fyzioterapeut Více

Kostelec nad Černými Lesy 1 adresa

CeMR-Centrum med. rehabilitace
Kutnohorská 46/379, Kostelec nad Černými Lesy

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Po napravování jsem se cítila dobře, ale byla jsem léčena jen přístroji. Bohužel můj stav potřebuje i něco jiného. Ale aspoň poradil jak užívat méně léků na bolest.

Za jednu návštěvu vyřešil s čím jsem se předtím (léky, opichy) neúspěšně trápil 2 měsíce.
Mohu jen doporučit.

Pan docent mě léčí již 4 roky, zachránil mě před operací páteře, kterou jsem díky jeho léčbě nemusela podstupovat. Velmi účinná manipulace při blokaci páteře, okamžitá úleva. Jezdím do Kostelce 2-3x ročně na "servisku" :-) Velké díky i jeho ochotnému a vstřícnému personálu

nevíte prosím, kde sehnat Mgr. Blahníkovou?

Děkuji

Před 10-ti lety mi pro bolesti kyčle navrhli umělý kloub. Léčím se u doc. Kříže 1-2x ročně a zatím se obejdu bez této operace.

UMÍ NEJEN LÉČIT TO, CO JDE LÉČIT (I U NÁS STARÝCH) ALE I PORADIT, JAK SE S TÍM DÁ SLUŠNĚ ŽÍT.

Vyšetřuje a léčí okamžitě zablokovanou páteř na kterémkoliv místě.Mgr Blahníková

JE DOBREJ FAKT SUPER DOKTOR

Doporučuji.

Špička v naší republice. Mám MO Bechtěrev a rozhýbal mi hlavu. Nikomu jinému nedovolím, aby mi z hlavou manipuloval. Po manipulaci údajně špičkovým chyropraktikem v Brně jsem tři týdny nechodil. Jezdím za tímto doktorem a chyropraktikem až z Brna. Vždy celé rodině vyřešil všechny problémy s páteří a klouby. Jako člověk velmi přijemný při jednání.