MUDr.

70200 Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

• velmi dobrý

Super doktor, rozumí své práci a má lidský přístup. Chodím k němu s dvěma syny a naše zkušenosti jsou je kladné.

• velmi dobrý

Profesionál každým coulem, chodím k němu 20 let a nemohu dát jiné hodnocení.

• velmi dobrý

vynikající odborník a příjený lékař

• velmi dobrý

je to velmi dobrý a pečlivý lékař , i nad rámec svých povinností , doporučuji .

• velmi dobrý

Skvělý lékař! Velký odborník a specialista. Velmi pečlivý, starostlivý a znám několik desítek jeho spokojených pacientů. Proto nechápu negativní a dle mého názoru neobjektivní komentáře. S jeho pomocí jsem byl velmi spokojen. Škoda že všichni lékaři nemají přístup jako on!

• velmi dobrý

Vřele doporučuji. Přešla jsem k němu od lékaře, který už při pozdravu ve dveřích předepisoval ATB stejné značky, aniž by koukl na pacienta. Trpím IMC (od 3 let, nyní 33) a u p.doktora Košaře jsem se setkala s úplně jiným a velice profesionálním přístupem. Při každé návštěvě nejdřív koukne do mikroskopu na vzorek moči (aby věděl podstatu problému) a teprve pak se s Vámi vůbec baví. A pak samozřejmě nasadí adekvátní léčbu. Jedním slovem: skvělý a profi lékař!!!!!!!

• velmi dobrý

Odborník na pravém místě s lidským přístupem ke každému pacientovi. Vděčím mu za svůj život, často vzpomínáme spolu s rodinou. Vřele doporučuji!!!

• slabý

provozuje praxi z podstaty, léčí šablonovitě, nemá správný vztah k pacientům

• velmi dobrý

Kompetentní, mnohaleté zkušenosti, po mé operaci přístup i mimo službu, orientace v odbornostní problematice, skvělý diagnostik a optimální volba medikace

• velmi slabý

Šílenec, blázen, vůbec neví o co v urologii jde, nepozná torzi varlete, tvrdí, že jde o banální zánět, který pacient prý nemusí řešit!Pokud možno vyhýbat se mu zdaleka!