Sam. ordinace PL pro dospělé
náměstí Svobody 271, Železnice

Pan doktor vam pomůže od rýmy, kašle a menších potíží. Jinak je to amatér skrývajíci se za příjemný vzhled a mile vystupování. Mým blízkým stanovil několik chybných diagnóz, jednou bohužel s tragickým koncem.

Je to velmi ochotný lékař, sestřička je také velmí příjemná a ochotná. To pak člověk chodí k lékaři velmi rád.

Skvělý lékař, nevymělila bych jej ani za nic. Vždy skvěla pomůže a poradí. Pokud nemohu jet k němu do ordinace, přijede za mnou až domů.
Jedná s každým s úctou, ne jsko v Jičíně, kde na nás koukali skrz prsty, jakoby jsme nebyli nic, natož aby se o nás starali!!
No co dodat? Snad jen, aby bylo více takových lékařů!!!:-)

je to super clovek a lekar, neni arogantni jako ti v jicinske nemocnici

Velmi ochotný, příjemný člověk s opravdovým, lidským zájmem o své "svěřence" .Jako lékaře si ho vážím.

Pana doktora si moc vážím, když jsme měli doma starého dědu, který bohužel na tom se zdravím nebyl dobře, vždy nám pan doktor Klos ochotně pomohl, pro případ problémů nám dal i číslo na mobilní telefon. Pokud nějaký problém nastal, vždy přijel. Co dodat?

Velice doporucuji pana lekare, prijemny ,ochotny a hlavne trpelivy. Sestricka take.Dekuji.

Ž

Lékař skvělý, ale o sestře se to říct tedy nedá. Protivná a ukecaná.

Je to vynikající praktický lékař. Je to opravdu člověk na svém místě.

Je to tak zvaný lékař lidumil, vřele doporučuji, neodmítne pomoc i ve svém volném čase. Vřele doporučuji!