Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Moje dlouholetá zkušenost, tři operace rukou, dvě kolen a další zhmožděniny, koleno, kotník, rameno. Přístup MUDr. Hájka vždy perfektní.

Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

Přišel jsem se dvěma problémy. Bolesti zad a bolesti achilovek po maratonu.
Než mě lékař vyšetril, vyslechl jsem si, jak jsem si mohl dovolit před návštěvou lékaře navštívit fyzioterapeuta, a jak mi on mohl doporučit návštěvu lékaře a doporučit rentgen, když to není lékař. Poté jsme se dozvěděl že to, že v současné době nepracuji je zvláštní, kdo že mě živí, zda rodiče nebo žena z lepší rodiny.
Záda která mě bolí nekolil let, nakonec po shlédnutí rentgenu ohodnotil jako relativně dobrá, mam cvičit, chodit na rehabku a při bolesti brát léky proti bolesti.
Achilovu slachu mi obstrik bez jakékoliv konzultace, prostě najednou jsme tam měl injekci. K druhé achilovce a kotniku, který byl podlity krvi řekl to je dobry...
Závěr byl, máš tam obstrik, nebehej 6 týdnu nebo ti rupne slacha, možnost jiné léčby nepřipustil.
Odcházím s pocitem že jsem tam neměl chodit, achilovka mě po injekci bolí citelně víc, na nohu nemohu vůbec doslapnout.

Prosím, dejte si pozor, pokud chcete aktivně žít, než vstoupíte sem do této ordinace si to dvakrát rozmyslete.

Rozhodně nedoporučuji. Hrozný přístup jak ze strany sestry (té hlavně),tak ze strany lékaře. Ještě se mi nestalo, že by se mi lékař vysmál a i přes bolest mě poslal domů. Bez jakéhokoliv vyšetření,i přes bolestivý případ - dle něj je to ZBYTEČNÉ. V tom případě tedy nechápu k čemu si člověk platí zdravotní pojištění.