Praktický lékař stomatolog
Dělnická 969/24, Havířov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Při dnešní situaci myslím, že dělá co může . Asi kdyby měl více časového prostoru, byl by schopen nabídnout rozhovor o budoucnosti - údržbě chrupu tak, aby tento byl funkční i v pozdějším věku . Tento rozhovor je důležitý proto, že to stojí nemalé prostředky ( implantáty ) a je nutné si na toto konkrétní období sumu připravit . A proto bych uvítal např. dotaz - budete chtít do svého chrupun tak za dva roky investovat ?

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Dnes již druhá návštěva trhání 8a7 pan doktor velice příjemný vše vysvětlil a sestřičky milé usměvavé moc děkuji

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Dnes jsem byl trhat "zub moudrosti" absolutně perfektní práce,bez bolestné, rychlé....Osobně mám ze zubaře obecně strach jako s popravy ale po dnešní zkušenosti s panem doktorem naprosto spokojený.... Děkuji moc.

Lékař super.
Sestřičky jedna O.K. .................. druha >>> arogantní katastrofa.
Šílená čekací doba i při objednání (pokaždé 1 - 2 hodiny žádný problém).Na jednu čtvrthodinu běžně objednáni 3 pacienti.

Skvělý zubař,vřele doporučuji!!!!!!

Chtěla jsem se zeptat, jak je to u tohoto zubaře s placením?? Děkuji

Kdo míi sáhne na doktora Dudka,s tím bude asi mít hodně práce on sám.Lepšího jsem za 60 let nepoznal.

Normální, super chlap, který si na nic nehraje a super zubař, kvalitní výplě, nic převislého. Prostě on umí.

Podstoupila jsem 2x ošetření u tohoto lékaře a nemohu si nijak stěžovat na jeho práci nebo odbornost . Jediné co může jedince s jemných chováním trochu šokovat je "lidový slovník " a mírně bodrý přístup pana doktora . Hlášky typu " vy máte zubního kamene jak nasraného" by nemusel někdo vydýchat ... mě to nevadí, jsem ze stejného těsta . Jinak vrtal a ploboval bezbolestně ..

opravdu celkem solidni lekar