MUDr. Vladimír Dobeš

Chirurg Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Nerudova 3113/17, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u pana doktora na blefaroplastice horních víček. Zákrok bezbolestný, profesionální péče, velmi ochotný.. prostě super. Výsledek bude věřím dokonalý.

X
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem právě čtyři dny po modelaci prsou a jsem nadšená. Snad se tedy vše hezky zahojí a nebudou problémy, Měla jsem hodně pokročilou ptózu prsou (je mi 55 let)a pan doktor mi vymodeloval krásná dívčí prsa. V jablonecké nemocnici velmi super personál. Pan doktor v pohodě, moc nemluví, ale koná. V pondělí mě operoval, ve středu jsem šla domů a v pátek do práce. Bolesti na jeden prášek. Fakt jsem byla mile překvapená, na to jaký zákrok to je, tak bolest velmi malá.

Jsem čerstvě po abdinoplastice břicha a nemohu si na nic stěžovat, pan doktor příjemný , nic nehnisá a jizva je luxusní , tenká.
Skvělá péče v Jablonecké nemocnici, bylo mě postaráno jako o mimino.
Jsem jedním slovem šťastná a panu doktoru Dobešovi moc děkuji, vrátil mi sebevědomý.

Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem byla v dubnu 2020 na operaci horních víček. Konzultace , domluvení termínu, samotný zákrok - vše na úrovni, na sále pan doktor vyprávěl i vtipy pro uvolnění situace, protože jsem se dost bála. Píšu až po půl roce, kdy je výsledek konečný a já jsem 100% spokojena. Byla se mnou i kamarádka, u které také vše proběhlo bez problémů. Pana doktora doporučuji i ostatním, kdo přemýšlí o tomto zákroku .

Umístění: Ordinace Jiný

Syn (15let) byl u pana doktora na otoplastice. Tímto bych ráda poděkovala sestřičce i panu doktorovi za precizní práci a jejich přístup. Vstupní konzultace proběhla včas, vše bylo synovi i nám rodičům vysvětleno. Zákrok samotný trval cca 40 min (obě uši), bezbolestně. Doma se vše krásně hojilo, čisté rány. Po 14 dnech kontrola. Vše zahojené - velká spokojenost. Moc děkujeme ještě jednou!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Dobeš je úžasný chirurg a člověk v jednom!!!.Mám od něj víčka a abdomin.plastiku bez komplikací vše krásně zhojene ..vřele doporučuji všem,moje rodina i známý po mém doporučení pana doktora navštívily a spokojenost tak též.ma zlaté ruce i srdce řekne vám vše co vás zajímá co je pro vás nejlepší žádná arogance ..já jsem člověk co se nespokoji jen tak s něčím ale tady na 100% spokojenost a to nemluvím o personalu v Jb v nemocnici ,personál kolem pana doktora taky na 100 %úžasný lidičky,na sále se zasmějete,na pokoji se cítíte spokojeně nikdo se netváři že by je člověk otravoval ba naopak ..z jakýmkoliv problémem co se týká zdraví se obracím jen tam .Nikde jsem se nesetkala tak s profesionálním přístupem personálu jako v Jablonci nad nis ..děkuji

Umístění: Ordinace Odstranění pih

Skvělý pan doktor, příjemné jednání a za ty roky jsem s ním já i mamka moc spokojená. Za mě doporučuji. Nemám nic co bych vytkla.

Po operaci horních víček jsem měla zánět, neustálé bolesti kolem očí mám i po čtyřech letech po operaci,
když jsem přišla se zánětem a vyrážkou kolem očí, tak na mě vyjel, co jsem s tím dělala a prakticky více se se mnou nebavil. Po jeho operacích jsou záněty, ani se nedivím, psal na počítači, pak se otočil a vytáhl mi stehy, něco jako mytí rukou mu asi nic neříká. Už nikdy k takovému doktorovi, náladový, arogantní.

Na chirurgické ambulanci mi na zarostlý nehet, se kterým mám problémy již přes měsíc, naordinoval framykoin, který jsem používal celý měsíc bez úspěchu a heřmánkovou koupel. Ve zprávě je uvedeno, že se domnívá, že lze zvládnout konzervativně.

Pan doktor mi dělal sklerotizaci popraskaných žilek,dvakrát a pokaždé bez výsledku.Zašla jsem s tímto problémem tedy za jiným lékařem a ten mi ihned řekl,že sklerotizaci žilek nelze udělat,jelikož žilky jsou tak slabé,že nejdou napíchnout.Takže pan doktor Dobeš ze mě udělal blbce,platila jsem vlastně za nic,14 dní byla navlečená ve stahovacích punčochách a vše zbytečně.Výsledek nulový.