Odborný lékař oční
Ostravská 12/133, Hlučín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Nejhorší zkušenost s jednáním lékaře i personálu. Kvalitu služeb nedokáži posoudit, ale vím, že už tam jako zákazník nezavítám a rozhodně nemohu doporučit.

Umístění: Odborný lékař oční Bolesti oka

Tento lékař je arogantní a nepříjemný, nevyřešil můj problém, jen mávl rukou, ať si vezmu brufen, nevysvetli nic, je opravdu king a my pacienti jsme póvl, který mu nestojí za námahu. Neměl se stát lékařem, když ho pacienti obtěžují. K tomuto lékaři již nikdy více.... Neumí se chovat, nemá pochopení a nepomohl mi od vleklych obtíží.... To až jinde, kde opravdu problém vyřešili.... Takže tot má negativní zkušenost.

Umístění: Odborný lékař oční nové brýle na čtení a kontrola očí

Hezké a klidné prostředí,rychlé vyšetření s vybráním nových brýlí na čtení za přijatelnou cenu. děkuji všem

Pan doktor je profesionál s příjemným vystupováním. Dodržuje časy objednání, zbytečně nezdržuje, vše běží jak na drátkách. Rychlá kontrola byla opravdu rychlá, ale ne nijak zbrklá. Zřejmě si s ním moc nepokecáte o sousedech a psech, ale k tomu máte doma partnera, ne očního lékaře.
Personál v optice je skvělý, jsem velice spokojen s kvalitou optometrického vyšetření i s péčí při první aplikaci kontaktních čoček. Od komunikativní paní optometričky jsem se dozvěděl pár zajímavých informací o svých očích. Na všetečné otázky ohledně výsledků počítačového měření reagovala s přehledem, takže evidentně tomu rozumí, ne že jen přepisuje hodnoty z počítače na papír. Rychlost, s jakou v optice pracují, je až zarážející.

U Mudr Černého jsem byl jsem jednou a naposled. Šel jsem k němu protože jsem se přestěhoval a neměl jsem očního lékaře. Když js při kontrole řekl že potřebuji napsat brýle, byla mi polezena otázka jestli si je budí nechat dělat u něj v optice. Řekl jsem že určitě né, že chodím do optiky Novum k jeho bývalé paní, bylo mi velice nelichotivě sděleno, že mi brýle nepředepíše a pokud chci chodit do optiky tam ať si najdu jiného lékaře. Velmi nepříjemný člověk a nechápu jak si tohle jako lékař vůbec může dovolit. Byla to první a poslední návštěva u něj a rozhodně bych jej nikomu NEDOPORUČIL!!!!

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Odborný přístup. Objednání na konkrétní čas bez následných problémů. Samotné vyšetření komentováno a vysvětleno. Za mě spokojenost.

Dobrý den všem, bohužel nerada a nikdy jsem nevěřila, že bych se přidávala k nějakému hodnocení, ale potom co jsem včera zažila v ordinaci u pana Černého jsem se rozhodla, že nebudu mlčet. Dokonce nejsem schopná ho nazvat DOKTOREM.
K tomuto lékaři jsem chodila cca 8 let a potom i obě mé děti. Před pár měsíci zvedl dioptrie mému synovi a já odcházela s tím, že potřebuje nové brýle. Bohužel u lékaře v optice jsem nesehnala brýlové obručky, podle představ, a proto jsem se rozhodla jít k jinému optiku. Potom co mi slečna u onoho lékaře řekla, že takové brýle neseženu a nebo za šílené peníze a že bych měla vzít nějaké jejich. To mě dost naštvalo, že mi nebude nikdo diktovat co a kde můžu, jsem odešla a ony sháněné brýle jsem sehnala hned přes ulici naproti lékaře, za super nízkou cenu a i se super ochotným personálem ( optika Novum )
Včera jsem tedy jela k panu Černému, protože syn měl ječné zrno v oku a po vypsání receptu mi tento lékař oznámil, že jsetli jsem spokojená s Optikou Novum, tak si mám najít jiného lékaře, že má pacientu dost a my jsme mu asi nevydělali dost peněz, když jsme odmítli koupit v jeho optice brýle.
Zůstala jsem úplně v šoku a po argumentu, že s ním jako lékařem jsem spokojena a tím, že k němu jako k lékaři chodit chceme mi prostě jen řekl, že si mám sama rozmyslet, jestli tam chci chodit, tak ale jen podle pravidel jeho. " CHCEŠ KE MĚ CHODIT, TAK MI MUSÍŠ VYDĚLAT VÍC PENĚZ."
Jako lékaře jsem si ho až do včerejška vážila, ale jako člověka bohužel už né. Prostě lidi asi tak, být lékař je evidentně slabý bysnys, za to brýle a skla asi vynáší víc.Za tři týdny má jít syn na kontrolu a já vlastně ani nevím, jestli tam mám syna vzít. Pan dr. totiž toto vše řešil přímo před mým 12 letým klukem, který vůbec nepochopil proč nás lékař vlastně elegantně vyhodil.
Panu Černému děkuji za ty léta, kdy mě a moje děti ochotně ošetřoval a staral se, ale nikdo mi nebude diktovat, kde si můžu co koupit. Buď jste lékař nebo podnikatel. Ať se vám daří ve vaší práci, ale už bez nás. Okamžitě jsem přešla k jinému lékaři.
Pagacova P.

Nepříjemný lékař, téměř nekomunikuje s pacientem, maximálně řekne "počkejte si v čekárně" a personál není zrovna vstřícný. Už nikdy k němu nepůjdu.

Po letech návštěv (odměřenost nekomentuji) mne šokoval přístup a následné vyřazení z kartotéky lékaře poté, když jsem odmítl realizovat brýle v "jeho" nové optice... Neviděl jsem k realizaci skel zde důvod, když naopak s komunikací, přístupem a především s výsledkem jsem v dosavadní optice NOVUM mnoho let spokojen na 110%...! Zklamání...

návštěva ordinace v říjnu 2013,
oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování. Petra Holubová