MUDr. Vitali Diacenco

Ústí nad Labem 1 adresa

Psychiatrická ambulance pro dospělé
Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí Nad Labem-Střekov, Ústí nad Labem

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• psychiatrie

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Silně nedoporučuji. Docházela jsem přes rok a již mám nového psychiatra. Měnil mi léky po měsíci a dostávala jsem jich tuny. Doktor byl neempatický, skákal do řeči, pro všechno měl svoje vysvětlení, kterému věřil a vám nedal ani prostor to vůbec doříct. Pan doktor nabírá hned, což je jediná výhoda, ale doporučuji vydržet k někomu lepšímu.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Velmi nepříjemný zážitek. Názor píši až po delší době, neboť jsem chtěla situaci pozusovat s určitým časovým odstupem, ale pouze jsem se ve svém názoru utvrdila. Doktor nebyl empatický ani chápavý, nedostala jsem dostatečný prostor pro vysvělení mého akutního psychického stavu a už mi byly předepisovány naprosto neadekvátní léky. Za mě opravdu nedoporučuji, obzvlášť pokud jste v opravdu špatném psychickém rozpoložení, nebo zažíváte těžkou životní situaci. Panu psychiatrovi bych doporučila svým pacientům skutečně naslouchat.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Pan doktor vyslechne, vysvětlí a velmi dobře poradí. Kromě léků doporučí i jiná další řešení a opatření, aby léčba byla co nejúčinnější a člověku se zlepšil stav.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Otřesná asistentka, doktor předepíše akorát tuny léků, hlavně pravidelně chodit na kontroly. Raději jinam

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Prisly jsme s dcerou na objednany termin. Velmi neprijemna, arogantni a neschopna asistentka nas servala v cekarne, co tam delame. Pan doktor me s dcerou pak serval, co si k asistence pry dovoluji (kdyz jsem se branila vsem osocovanim slecny asistentky). Vyhodil nas bez leku pro 15 letou dceru. O nejake empatii nemuze byt rec. Naprosto neuveritelne. Na psychiatrii!!!

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

Skveli doktor. Naslouchá, umí poradit a nenacpal me zbytečnými léky. Hned věďěl co mi sedne a jen ďíky ňemu mohu normálně fungovat v životě.