Vít Grygar, gynekolog Chrudim

Gynekolog

Fibichova 41, Chrudim
Ordinace gynekologa

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velice příjemní lidé, poradí, pomohou. Vždy jsem šla v čas, na který jsem byla objednaná, nikdy jsem nečekala nijak dlouho. Naprosto profesionální přístup a milé vystupování. Doporučuji.

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Byla jsem u pana doktora zatím jen 2krát, ale nemůžu si ho vynachválit a sestřičku zrovna tak. Moje bývalá gynekoložka semnou 2 roky řešila těhotenství, cpala do mě všelijaké vitamíny tvrdila, že to chce čas. Pan doktor okamžitě poslal na různá vyšetření, vše vysvětlil, dal možnosti co a jak dál. Já jsem nadmíru spokojená.

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Skvělý lékař, úžasná sestřička. Nemám co dodat. Oba moc rádi pomohou a poradí. Doporučují. Ja osobně jsem spokojená.

velmi dobry

velmi výborné, není co vytknout -

Skvělý doktor a lepší sestřičku než je jeho žena jsem snad ještě nezažila... :) Pan doktor všechno vysvětlí, uklidní, podá potřebné info. Sestřička mi dokonce doporučila přípravek, který sama používá. A krásná ordinace jako bonus navíc.

Opravdu nejlepší gynekolog!!! Moc hodný, se vším poradí a sestřička je také moc milá.

Velmi dobrý lékař, profesionální přístup k pacientkám, s manželkou po všech stránkách super tým!!

velice pohodový personál....vždy pomohl,poradil...doporučuji

Dr Grygar je tak dobry lekar, ze k nemu dojizdim uz vice jak dva roky z prahy, ackoli si na to musim vyhradit cely den a brat si dovolenou. Jsem s nim velmi spokojena, prijemny, profesionalni, stara se o sve pacienty, ordinace je nove a vkusne vybavena, sestricka je vzdy ochotna a mila.