Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Fibichova 41, Chrudim
Ordinace gynekologa

velmi dobry

velmi výborné, není co vytknout -

Skvělý doktor a lepší sestřičku než je jeho žena jsem snad ještě nezažila... :) Pan doktor všechno vysvětlí, uklidní, podá potřebné info. Sestřička mi dokonce doporučila přípravek, který sama používá. A krásná ordinace jako bonus navíc.

Opravdu nejlepší gynekolog!!! Moc hodný, se vším poradí a sestřička je také moc milá.

Velmi dobrý lékař, profesionální přístup k pacientkám, s manželkou po všech stránkách super tým!!

velice pohodový personál....vždy pomohl,poradil...doporučuji

Dr Grygar je tak dobry lekar, ze k nemu dojizdim uz vice jak dva roky z prahy, ackoli si na to musim vyhradit cely den a brat si dovolenou. Jsem s nim velmi spokojena, prijemny, profesionalni, stara se o sve pacienty, ordinace je nove a vkusne vybavena, sestricka je vzdy ochotna a mila.

Jsem spokojená

Všem moc doporučuji,profesionální přístup,příjemné jednání,sestřička je také moc hodná.Prostě super!

Dr. Grygar je pečlivý, má příjemné chování. Sestřička je taky moc fajn. Takže doporučuji.