Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkova 1048, Kojetín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Od pana doktora jsem se odhlásila před několika lety kvůli odstehovani do vzdalenejsiho mesta ted se k nemu vracím,protože jeho přístup jak lékařský,lidsky je opravdu nesrovnatelny s lékaři k nim jsem doposud docházela.
Já jen mohu doporučit,jsem nadmíru spokojena


M
Ověřeny pacient

Vše již bylo popsáno v předešlích pochvalných komentářích,takže jen dodám -100% spokojenost a rozhodně doporučuji!!


R
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Vilém Vilém je skvělý lékař s individuálním přístupem k pacientovi, což se dnes vidí málokdy. Jste pro něj člověk nikoliv věc. Zdravotní problémy s Vámi do podrobna rozebere, seznámí Vás s předpokládanou diagnózou a vysvětlí postup stanovení diagnózya následné léčby, a to velmi srozumitelným způsobem i s přihlédnutím k úrovni pacienta a jeho povědomí o medicíně - lékařské vědě. Mohu jej proto doporučit.

V této souvislosti je mojí povinností v rámci tranparentnosti upozornit, že pan MUDr. Vilém Vilém je můj spolužák z gymnázia. Pro mě tedy "Vilda" či "Vilík".

To však neměmí nic na mém hodnocení, toto dělám bez jeho vědomí a rovněž s přihlédnutím ke zkušenostem ostatních pacientů, se kterými jsem hovořil o jejich spokojenosti, aniž by věděli, že jsme spolužáci...

Vilda mi pomohl i tam, kde jiní lékaři "selhali". Za to mu patří můj dík!!!

Vážený pane doktore, Vildo, jen tak dále!!! Více takových lékařů jako jsi TY.

Moc Ti děkuji a můžu všem pacientům i potenciálním Tebe jednoznačně DOPORUČIT!!!


Ověřeny pacient

Úžasný lékař,který si na Vás vždy vyšetří čas,na jeho péči se skutečně vyplatí v čekárně vyčkat. Nic nezanedbá,je bystrý,pohotový,ochotný,vstřícný,poctivý...Kéž by takových lékařů bylo více,většinou je tomu ovšem naopak.Zachovává na 100% lékařskou etiketu a právem se řadí mezi ony lékaře,kteří dělají čest lékařské komoře.Péče u něj je jako pohlazení po duši a ta je v rovnováze i s tělem,takže je pozitivní výsledek léčby zaručen již dopředu.
Ti,co s ním nejsou spokojeni,protože se jim nepodařilo vyléčit nebo snad hned napoprvé léčba naordinovaná MUDr. Vilémem nezabrala, chci upozornit na skutečnost, že lidské tělo má neskutečný potenciál a neprobádaná zákoutí,která stále odhaluje věda a hledá nová východiska léčby, a že každý z nás je samostatná osobnost,individualita a tak je třeba k tomu i přistupovat, tzn.že každému pomáhá jiný způsob léčby, zabírají jiné léky...proto,když se napoprvé léčba nezdaří nebo nezabere,nemůžeme dávat vinu onomu ošetřujícímu lékaři,ale zamyslet se nad výše uvedenými skutečnostmi.
Smekám před takovým charakterem,jakým bezesporu pan doktor Vilém je. Vždyť přizpůsobit se mentalitě lidí z rozdílných sociáních skupin, s rozlišnými
povahovými rysy a být stále keep smiling, je nade vše náročná věc.

100% věrná a nadmíru spokojená pacientka Mgr. Leona Pospíšilová (dříve Vybíralová)


je to super doktor mam ho rada vždy poradí a pomuže


Zasílám negativní hodnocení.
Dle mého názoru vybírá poplatky za úkony na které nemá nárok.
Dále se v jeho ordinaci střídají obchodníci různých dodavatelů léků v běžné
ordinační době a zdržují pacienty. Za přednostní ošetření vybíral tento člověk 100,- Kč. V ordinaci strávíte celý den. Jako lékař se dá hodnotit realivně dobře.


Super doktor


Skveli pristup k pacientum poradi pomuze a neni arogantni proste normalni clovek ktery si na niuc nehraje a muzete mu rist cokoliv


Důkladná a nic nezanedbá.S péčí jsme spokojeni.


Stálé nepřítomný lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti