Antala Staška 80/1670, Praha
LERYMED spol. s r.o. - odd.resp.nemocí

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Názory

Umístění: LERYMED spol. s r.o. - odd.resp.nemocí Jiný

Nejlepší doktor co znám několik krát mi zachránil život jsem uz7 let pacientka a nikdy nesklamal jsou úžasný oba aj z paní manželkou moc děkuji Kamila. M.

moc děkuji K. Morávková

Nemohu souhlasit se zápornými názory. Po několika letech pobíhání po ordinacích se symptomy dušnosti a kašle, včetně alergologie, jsem se dostal panu doktoru Kašákovi, který mě diagnostikoval astma a léčí ho velmi uspokojivě. S arogantním chováním jsem se nesetkal, chová se zcela normálně jako vstřícný ošetřující lékař. Mám s čím porovnávat, arogantní zdravotní sestry a obvodní doktorky jsem si užil dost při marném hledání léčby mých potíží. Užívám Montelukast a nemám s léčbou žádné problémy.

The best - nejlepší doktor a odborník, kterého jsem poznala zachránil nejen mě, ale i moje nenarozené dítě rychlým zásahem a vhodnou léčbou. DOPOROČUJU a zlatíčka, když má někdo takové znalosti, klidně může být i namyšlený. MÁ NA CO.

Pana doktora Kasaka nam doporucila pani doktorka Svobodova z motola,ktera rekla ze je to nejlepsi mudr.na astma.K panu doktorovi jezdim se synem a jsem velice spokojena.Vzdy s nami prohodi par slov a je ochotny.Slysela jsem o nem take,ze je arogantni,ale to neni pravda.Je to normalni clovek jako my a ma svoje,ale je to dobry doktor.

Výborný lékař, rozhodně doporučuji. Děkuji

Dobrý den všem,
taky bych se ráda podělila s Vámi o zkušenosti pana doktora Kašáka. Jsem ráda, že pocity arogantního jednání pana doktora pociťuje většina pacientů a nejenom já.
Když jseme se stěhovali do Prahy rozhodovala ke komu budu chodit se svým synem, který je astmatik. Na internetu jsem si našla firmu LERYMED. Stránky byly opravdu zajímavé. Myslím, že pan doktor napsal hezkou knížku o ASTMATU. V tomto ho mohu pochválit. Ale jako člověk je velice nepříjemný, arogantní. zprvopočátku jsem si myslela, že jen měl špatný den, tak jsem to přešla, ale když se to opakovalo,tak jsem se přesvědčila, že je to na denním pořádku. Sotva jsem vstoupila do ordinace vynadal mi jako malé holce. Nechtěl vyslechnout moje stanovisko a vzápětí mě odporoučel ven se slovy: "NASHLEDANOU" Takový člověk by neměl pracovat s lidmi. Dopručovala bych mu, ať se věnuje literatuře a ne lidem.
Po 3 návštěvách jsem rozhodnuta přejíz k jinému doktorovi.

Vynikající, lidský, přísný k pacientovi ohledně dodržování léčebného režimu.
U něj není možné léky si nechat předepsat a někdy je brát a někdy nebrat.
Mám k němu plnou důvěru, díky jemu a jeho léčebnému postupu jsem se dostala z plého invalidního důchodu a již 20 let pracuji v poměrně náročném povolání.Na jeho pracovišti je vždy vzorný pořádek, personál vstřícný a ochotný.Velmi si ho vážím, je to pro mne osobnost na vysoké profesní i lidské úrovni.

Odborník, suchý humor... :-)

Ano, souhlas, byla jsem u něj několikrát a měla jsem z něj dojem trochu jako Igor Hnízdo. On má pravdu, vy tomu nerozumíte, takže raději nic neříkejte. Vy máte doma kočku? No... tak to musí pryč. (podotýkám, že alergická jsem na pyly, na zvířatech ani nepatrně). Ani špetka náznaku lidskosti.

Ale nemyslím, že by mu to ubíralo na schopnosti léčit. Čeká se u něj i dvě hodiny a pak je s vámi hotov za dvě minuty - co máte nového? - nic, tak vám předepíšu ty léky co minule. Nashledanou. Ordinaci má myslím v prvním patře (bez výtahu), takže pokud máte vážné potíže s dýcháním, je toto komplikace.

POZITIVUM ale je jeho ordinační doba - nemusíte k němu běhat dopoledne nebo do tří a utíkat z práce či školy, ordinuje naopak spíš navečer a nemusíte se předem objednávat. To je výborné a řekla bych, že ojedinělé.

Je nevýslovně arogantní(můj názor), hodně často se uvádí jako primář a přitom mu přísluší jenom označení Vrchní lékař.Jsem rád když se mu vyhnu, ikdyž coby lékař je skvělý.Jenom ona povýšenost nad pacienty je hrozná.Můj bratr u něj byl kvůli astmatu a spletl si název léku, tak od něj dostal povýšeneckou přednášku.