LERYMED spol. s r.o. - odd.resp.nemocí
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: LERYMED spol. s r.o. - odd.resp.nemocí Jiný

Pan primář, ale zároveň celý tým Lerymedu jsou jedničky! Všichni vstřícní, milí, nápomocní. Přišla jsem sem se synem, u kterého jsem už opravdu byla zoufalá s ohledem na jeho časté záněty průdušek a zápaly plic. Pan primář se mnou komunikoval jak emailem, tak i telefonicky a dostali jsme opravdu velmi brzké datum, kdy se máme přijít ukázat. Během dvou hodin jsme se konečně dozvěděli diagnózu a tak skončily roky pátrání a zoufalosti. Pan doktor je opravdu pan doktor s velkým D.

Osobní zkušenost s panem doktorem byla katastrofální, i když věděl, že do ordinace přijdu s dcerou (9 let). Psala jsem mu vstřícný osobní mail, že mi dlouhodobě dcera přes půl roku neustále kašle a se skvělou paní Imunoložkou máme v průběhu posledních 14 dní s největší pravděpodobností stanovenou diagnozu (neléčený gastro reflux a léčba sirupy a Helicidem výrazně zabírá), ale že pro pečlivost je přesto potřeba vyloučit jiné plicní onemocnění (astma) kor před letní dovolenou u moře a že žádá o FENO. A že léky Seretide jsme ještě nenasadili před FENEM. Už ve dveřích nás vítal slovy "aha, dítě a ještě s sebou máte další malou" podotýkám obě dvě hodné a poslušné (9 a 4 roky). Podklady k vyšetření a zprávy jsem měla uložené v mobilu a ne vytištěné a to bylo absolutně špatně. Celý rozhovor cca 5 min se odehrával v duchu, že nemáme žádné další odborné vyšetření z jiných oddělení (Imunologie, testy na alergie, alergie v rodině, alergeny, krev a že tam vlastně nemáme co dělat - protože nikdo v rodině alergický není..) asi to bylo celé špatně, že už jsem znala diagnozu předem a šetřila zdravotní výdaje pojišťovně...
Tak jsem se slušně zeptala, že v tomto rozhovoru je asi něco špatně, že nevím, co tím sleduje, načež jsem byla vykázána z ordinace, abychom odešly!!
V životě se mi to nestalo a to mám tři děti a jsme normální slušná rodina! Poprvé v životě píši svou zkušenost na tento web. Nevím, zda pan doktor neměl svůj den, ale podle níže uvedených zkušeností nejsem první ani poslední...
Tak ať se mu daří a podobné komentáře se mu zde nehromadí...

Umístění: LERYMED spol. s r.o. - odd.resp.nemocí Jiný

Nejlepší doktor co znám několik krát mi zachránil život jsem uz7 let pacientka a nikdy nesklamal jsou úžasný oba aj z paní manželkou moc děkuji Kamila. M.

moc děkuji K. Morávková

Nemohu souhlasit se zápornými názory. Po několika letech pobíhání po ordinacích se symptomy dušnosti a kašle, včetně alergologie, jsem se dostal panu doktoru Kašákovi, který mě diagnostikoval astma a léčí ho velmi uspokojivě. S arogantním chováním jsem se nesetkal, chová se zcela normálně jako vstřícný ošetřující lékař. Mám s čím porovnávat, arogantní zdravotní sestry a obvodní doktorky jsem si užil dost při marném hledání léčby mých potíží. Užívám Montelukast a nemám s léčbou žádné problémy.

The best - nejlepší doktor a odborník, kterého jsem poznala zachránil nejen mě, ale i moje nenarozené dítě rychlým zásahem a vhodnou léčbou. DOPOROČUJU a zlatíčka, když má někdo takové znalosti, klidně může být i namyšlený. MÁ NA CO.

Pana doktora Kasaka nam doporucila pani doktorka Svobodova z motola,ktera rekla ze je to nejlepsi mudr.na astma.K panu doktorovi jezdim se synem a jsem velice spokojena.Vzdy s nami prohodi par slov a je ochotny.Slysela jsem o nem take,ze je arogantni,ale to neni pravda.Je to normalni clovek jako my a ma svoje,ale je to dobry doktor.

Výborný lékař, rozhodně doporučuji. Děkuji

Dobrý den všem,
taky bych se ráda podělila s Vámi o zkušenosti pana doktora Kašáka. Jsem ráda, že pocity arogantního jednání pana doktora pociťuje většina pacientů a nejenom já.
Když jseme se stěhovali do Prahy rozhodovala ke komu budu chodit se svým synem, který je astmatik. Na internetu jsem si našla firmu LERYMED. Stránky byly opravdu zajímavé. Myslím, že pan doktor napsal hezkou knížku o ASTMATU. V tomto ho mohu pochválit. Ale jako člověk je velice nepříjemný, arogantní. zprvopočátku jsem si myslela, že jen měl špatný den, tak jsem to přešla, ale když se to opakovalo,tak jsem se přesvědčila, že je to na denním pořádku. Sotva jsem vstoupila do ordinace vynadal mi jako malé holce. Nechtěl vyslechnout moje stanovisko a vzápětí mě odporoučel ven se slovy: "NASHLEDANOU" Takový člověk by neměl pracovat s lidmi. Dopručovala bych mu, ať se věnuje literatuře a ne lidem.
Po 3 návštěvách jsem rozhodnuta přejíz k jinému doktorovi.

Vynikající, lidský, přísný k pacientovi ohledně dodržování léčebného režimu.
U něj není možné léky si nechat předepsat a někdy je brát a někdy nebrat.
Mám k němu plnou důvěru, díky jemu a jeho léčebnému postupu jsem se dostala z plého invalidního důchodu a již 20 let pracuji v poměrně náročném povolání.Na jeho pracovišti je vždy vzorný pořádek, personál vstřícný a ochotný.Velmi si ho vážím, je to pro mne osobnost na vysoké profesní i lidské úrovni.

Odborník, suchý humor... :-)