Veronika Nováková, zubař Klatovy

MUDr. Veronika Nováková

Zubař

4 názory

Uložit


Adresa

Hostašova 152/IV, Klatovy
Ordinace praktického stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
4 názory

A
Ověřeny pacient

Nejhorsi zubarka jakou jsem kdy potkala.. Uz jako dite me desila, neumi se absolutne chovat k lidem, a kk malym detem uz vubec ne. Mam v cele puse vyvrtane dva zuby, oba od pani zubarky totalne znicene. Tuhle bestii v lidske podobe nikomu nedoporucuju


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka se k nám chovala velmi mile a příjemně,než něco začne dělat vše vysvětlí aby se člověk nebál,a to je mi sympatické.Děti ji mají rády a k nikomu jinému by nechtěly.


Od této paní doktorky má můj syn trauma na celý život.V pěti letech mu vrtala zub,bolel ho a ona vrtala a vrtala,on řval.Když jsem jí poprosila,aby na chvilku přestala,bylo mi řečeno,že dokud sedí,tak bude vrtat,že by pak mohl utéct.Při odchodu jsem si vyměnila názory na její ošetření a odešla.Zub ho bolel jak dlouho,pak mu ho opravil hodný pan stomatolog,ale syn si to pamatuje do dneška a při ošetření musí být uspán na doporučení psycholožky.Děkuji vám paní doktorko,kéž i vám by se někdo takhle pomstil.Toto je varování pro všechny!!!!!


S péčí paní doktorky jsem spokojena. Vždy jsem byla dobře ošetřena,dbá na prevenci a i jednání s pacienty je příjemné. Chodím k ní od dětských let a na žádný traumatický zážitek si nevzpomínám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti