Ordinace praktického stomatologa
Hostašova 152/IV, Klatovy

Umístění: Ordinace praktického stomatologa Jiný

K paní doktorce chodí celá naše rodina, já tam chodím od dětství a teď tam chodí i moje děti. Vždy byla pečlivá, ochotná a pomohla, nepamatuji si na cokoli, co bych vytkla. Není to člověk, který Vám bude mazat med kolem úst, ale je to člověk na svém místě, odborník, co pomůže. Samozřejmě, když k ní přijde někdo, kdo na své zuby kašle a péče o chrup mu moc neříká, tak přístup může být jiný, ale s tím nemám zkušenost.

Nejhorsi zubarka jakou jsem kdy potkala.. Uz jako dite me desila, neumi se absolutne chovat k lidem, a kk malym detem uz vubec ne. Mam v cele puse vyvrtane dva zuby, oba od pani zubarky totalne znicene. Tuhle bestii v lidske podobe nikomu nedoporucuju

Paní doktorka se k nám chovala velmi mile a příjemně,než něco začne dělat vše vysvětlí aby se člověk nebál,a to je mi sympatické.Děti ji mají rády a k nikomu jinému by nechtěly.

Od této paní doktorky má můj syn trauma na celý život.V pěti letech mu vrtala zub,bolel ho a ona vrtala a vrtala,on řval.Když jsem jí poprosila,aby na chvilku přestala,bylo mi řečeno,že dokud sedí,tak bude vrtat,že by pak mohl utéct.Při odchodu jsem si vyměnila názory na její ošetření a odešla.Zub ho bolel jak dlouho,pak mu ho opravil hodný pan stomatolog,ale syn si to pamatuje do dneška a při ošetření musí být uspán na doporučení psycholožky.Děkuji vám paní doktorko,kéž i vám by se někdo takhle pomstil.Toto je varování pro všechny!!!!!

S péčí paní doktorky jsem spokojena. Vždy jsem byla dobře ošetřena,dbá na prevenci a i jednání s pacienty je příjemné. Chodím k ní od dětských let a na žádný traumatický zážitek si nevzpomínám.