Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Paní doktorka, je naprosto profesionální, lidská, sympatická žena, která se Vás snaží maximálně pochopit.
Musím zde pochválit i celé zázemí gynekologické ambulance, sestřičky na přípravně jsou sehraný tým.
Vždy jsou usměvavé, vstřícné. Jsem ráda, že se zde starají o mé další těhotenství

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Nejlepší doktorka, byla jsem u paní Doktorky jen dvakrát, protože má doktorka marodila. A musím říct že jsem se u ní cítila moc dobře, vše vám vysvětlí, je velmi lidská a má smysl pro humor. Opravdu nejlepsi doktorka v Horovicich. Doporučuji

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Nejlepší gynekolog, kterého znám. Empatická, milá a příjemná. Vždy všechno do detailu vysvětlí.
Zaregistrovala jsem se k ní, protože jsem u své lékařky nebyla spokojená a nikdy jsem nelitovala, právě naopak.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Neuveritelne mila a empaticka lekarka, vse podrobne vysvetli.. vzdy zlepsi naladu a pripadne uklidni.. dochazim k ni do ambulance Nemocnice Horovice na posledni kontroly pred porodem.

Pečlivá, lidská a profesionální doktorka. Rodila mou druhou dceru, vše vysvětlovala, měla s námi trpělivost, byli jsme spokojeni.