Sam.ord.lékaře spec.-psychiatrie
17.listopadu 400, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Sam.ord.lékaře spec.-psychiatrie Jiný

Vážená paní MUDr Cardová je opravdu profesionální psychiatrička na svém místě.
Avšak pokud paní MUDr Cardové budete jako pacient vyhovovat.
Tím chci napsat že pokud pacient mlčí a jen ze sebe dělá poslušnou ovci tohoto systému.

Od loňského roku jsem začal pomáhat jedné ženě a poukázal oprávněně na chybu lékaře a to se mi vymstilo.

Tak zde jen poukazují že každá mince má rub i líc.

Pacienti nedejte se.

Lékař není pánbůh, jsou lékaři a lékaři !!!

Umístění: Sam.ord.lékaře spec.-psychiatrie Jiný

K paní doktorce docházím přes 20 let. Nemůžu řict než: super, bomba, úžas.
Moc ji děkuji za její profesionalní, ale zároveň velmi lidský přístup.

Umístění: Sam.ord.lékaře spec.-psychiatrie Jiný

Paní doktorka je supr. Stačí mi 5 minutová návštěva, popovídat si a sem jako znovuzrozenej .-). Spokojenost s léčbou.

Paní doktorka je příjemná, profesionální, empatická, jednoduše skvělá a nikdy bych neměnila. Všem opravdu doporučuji. Nebere nic na lehkou váhu, člověku se uleví, jen když si s ní popovídá (i když od toho je hlavně psycholog). Jestli máte nějaké problémy, nezanedbávejte je a přijďte dokud na tom nejste ještě hůř. Psychiatři jsou tu od toho, aby nám s tím pomohli a tato paní doktorka je jedním z těch nejlepších.

tato pani doktorka mi velice pomohla a pomaha doposud.pomohla mi z hrobnikovy lapaty.

Velice milá,vstřícná a profesionální paní doktorka :)

Velmi profesionalni a vstricny pristup. Mohu jen vzrele doporucit.

Je to nejlepší a moc hodná psychiatrička v Pardubicích kterou znám.Moc mi pomohla.

CHci jenom učinit poznámku k názoru z dnešního dne. Samozřejmně neregistrovaného.
Pokud nechcete užívat případné léky, tak navštivte psychologa. Psychiatr je lékař a k léčení užívá mimo jiné léky. Mohla byste popřípadě napsat kdo Vám pomohl bez léků? Abychom my ostatní věděli o dalších dobrých lékařích.
Jinak máte zajisté na svůj názor právo a já Vám ho nechci upřít. Zdravím.

Nedoporučuji mě nepomohla a cpala mě prášky