Veronika Cardová, psychiatr Pardubice

Psychiatr

17.listopadu 400, Pardubice
Sam.ord.lékaře spec.-psychiatrie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je příjemná, profesionální, empatická, jednoduše skvělá a nikdy bych neměnila. Všem opravdu doporučuji. Nebere nic na lehkou váhu, člověku se uleví, jen když si s ní popovídá (i když od toho je hlavně psycholog). Jestli máte nějaké problémy, nezanedbávejte je a přijďte dokud na tom nejste ještě hůř. Psychiatři jsou tu od toho, aby nám s tím pomohli a tato paní doktorka je jedním z těch nejlepších.

tato pani doktorka mi velice pomohla a pomaha doposud.pomohla mi z hrobnikovy lapaty.

Velice milá,vstřícná a profesionální paní doktorka :)

Velmi profesionalni a vstricny pristup. Mohu jen vzrele doporucit.

Je to nejlepší a moc hodná psychiatrička v Pardubicích kterou znám.Moc mi pomohla.

CHci jenom učinit poznámku k názoru z dnešního dne. Samozřejmně neregistrovaného.
Pokud nechcete užívat případné léky, tak navštivte psychologa. Psychiatr je lékař a k léčení užívá mimo jiné léky. Mohla byste popřípadě napsat kdo Vám pomohl bez léků? Abychom my ostatní věděli o dalších dobrých lékařích.
Jinak máte zajisté na svůj názor právo a já Vám ho nechci upřít. Zdravím.

Nedoporučuji mě nepomohla a cpala mě prášky

U paní doktroky jsem už čtvrtým rokem a jsem tam moc spokojená. Neměnila bych

Je příjemná , umí poradit a kdybych měla nějaky zase problém tak bych se obrátila určitě jen na ní.Byla mě tenkrát doporučena známou a múžu uznat že je dobrá. Děkuju jí za její pomoc . Zdravím Eva

Jsem spokojen