Dr. J. Malíka 781, Chrudim
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Nejlepší doktorka kterou znám,dcera k ní chodí už 12 let a nikdy si nestěžovala že by byla hrubáý nebo tak něco ,TUTO DOKTORKU DOPORUČUJI již z několika důvodu:usměvavá příjemná a hlavně jakmile na děti promluví jejich strach je pryč .
Prostě nej. doktorka kterou znám

~

Nejlepší doktorka, kterou jsem mohl poznat..

zkušená a spolehlivá lékařka, výborný diagnostik, je schopna komplexního a hlavně individuálního přístupu k jednotlivým pacientům, děti ji mají rády

Nejlepší dětská lékařka v Chrudimi.Úžasný osobní přístup k dětem.Vždy k dispozici,hlavně při vážnějších problémech,a to i mimo ordinační hodiny.
Skvělý člověk.Chodíme tam již s třetím dítětem,cca již 17 let a neměnila bych.

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Přestoupila jsem k ní od Dr. Cibulkové, která nepoznala zápal plic a poradila mi na něj Paralen. Paní doktorka Ždímalová ihned zareagovala a díky ní se už dost rozsáhlý zápal obešel bez dalších problémů a bez pobytu v nemocnici. Bere vážně i to, co ostatní lékaři zlehčují, nikdy jsem si u ní nepřipadala jako hypochondr/simulant, vždy udělá naprosté maximum. Bohužel už se budu muset přehlásit k jinému lékaři, náhrada za takového člověka se bude ale težko shánět. Rozhodně doporučuji!

Paní Mudr. Ždímalová je skvěla doktorka, chodím k ní s dětma již několik let, vždy usměvavá, milá, vtřícná, ochotná a naslouchavá!!! Umí naslouchat jak dětem, tak i maminkám, vždy ráda poradí i pomůže. Moc si jí vážím a moc děkuji, jelikož mi v hodně pomohla.

Nejlepší dětský lékař

Když na děti promluví jejich strach je hned pryč, neskutečně milá, hodná a pečlivá lékařka,kéž by takových bylo víc !

Nejlepší doktorka co znám. Vstřícná,milá,hodná.

Perfektní doktorka, milá, vstřícná, chápajíci, ochotná, chodím k ní léta a nedám na ní dopustit!!!!!