Věra Staňová, zubař Opava

MUDr. Věra Staňová

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. Slezského odboje 3/361, Opava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Svérazná paní doktorka s lidským přístupem. Neměla jsem s ní problém, Bohu žel mě manžel přetáhl jinam a když jsem si svou chybu uvědomila, už jsem se nemohla vrátit ...
Škoda jen, že paní doktorka u spravování stoliček nedává na výběr mezi bílými a amalgámovými plombami.


Z
Ověřeny pacient

I při mě stáli všichni moji andělé, když jsem se rozhodla přejít k paní doktorce Staňové a byla jsem přijatá do její péče. Poprvé jsem přišla schovaná za velkou kytku, dobře jsem věděla proč a paní doktorka to pochopila hned při prohlídce. Skvělá, skvělá, skvělá, občas mi sice pohudruje, ale za to si můžu sama. Dokonalý odborník s lidským přístupem. Díky, paní doktorko, že vás mám. A díky i sestřičce Terezce.


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od Mudr.Harazimové. Při tomto rozhodnutí museli při mě stát všichni andělé. Paní doktorka Staňová je sice občas "drsná", ale naprosto výborná lékařka. Vše dělá naprosto pečlivě a promyšleně. Po Mudr.Harazimové mi opravila 9 zubů, a zachránila horní pětku o kterou jsem málem přišla. Je radost chodit k takovéto lékařce. Mudr.Staňové a Terezce patří velké díky a před nimi smekám.


P

dobrý den všem, kteří se mnou souhlasí
přešla jsem k paní doktorce od její kolegyně, která sice byla sladká a milá, ale zuby mi tak zanedbala-přesto , že jsem poctivě chodila celý život 2x ročně na prevence-, že mi chtěla 2 zubY vytrhnout, 2 zbrousit a mezeru přemostit.Představa, že najednou přijdu o 4 zuby mě nejen vyděsila , ale také rozplakala.
PŘEŠLA JSEM K PANÍ DOKTORCE STÁŇOVÉ A TA SE S MÝM PROBLÉMEM DOSLOVA POPRALA A VŠE VAŘEŠILA S ELEGANCÍ- DOKONALÝM PŘELÉČENÍM A TEN NEJKRITIČTĚJŠÍ ZUB POUZE OPATŘILA KORUNKOU-TAM UŽ VÍCE UDĚLAT NEMOHLA.jSEM VDĚČNÁ, ŽE MŮŽU HRDĚ ŘÍCI, ŽE VE SVÝCH 45TI LETECH MÁM DÍKY PANÍ DOKTORCE STÁLE 34 ZUBŮ!!!!!!!!!!!!
Chválím i sestřičku, se kterou tvoří dokonalý tým.
DĚKUJI PANÍ DOKTORKO ZA SEBE I ZBYTEK MÉ RODINY, KTERÉ VĚNUJETE STEJNĚ KVALITNÍ PÉČI A PŘEJI PEVNÉ ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!


S

Je bezkonkurenční


M

Mudr.Stańová je specialista na svém místě,velký odborník a profesioál,patří jí velké uznání za pečlivou a náročnou práci,její sestřička Terezka je opravdový anděl a zlatíčko,velké díky


B

Už jsem pěkných pár zubařů zažil a toto je dámy a pánové klenot.Nesmím zapomenout ani na Terezku.Bravo,jen tak dál. díky


P

Paní doktorka je opravdový specialista, lepšího zubaře neznám. Nic nepodceňuje a pro své pacienty chce vždy jen to nejlepší. Od doby, co jsem se svěřil do její péče, jsem nikdy neměl větší problémy se zuby.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti