Adresa

Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3/361, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Svérazná paní doktorka s lidským přístupem. Neměla jsem s ní problém, Bohu žel mě manžel přetáhl jinam a když jsem si svou chybu uvědomila, už jsem se nemohla vrátit ...
Škoda jen, že paní doktorka u spravování stoliček nedává na výběr mezi bílými a amalgámovými plombami.

Z
Ověřený profil

I při mě stáli všichni moji andělé, když jsem se rozhodla přejít k paní doktorce Staňové a byla jsem přijatá do její péče. Poprvé jsem přišla schovaná za velkou kytku, dobře jsem věděla proč a paní doktorka to pochopila hned při prohlídce. Skvělá, skvělá, skvělá, občas mi sice pohudruje, ale za to si můžu sama. Dokonalý odborník s lidským přístupem. Díky, paní doktorko, že vás mám. A díky i sestřičce Terezce.

V
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přešla od Mudr.Harazimové. Při tomto rozhodnutí museli při mě stát všichni andělé. Paní doktorka Staňová je sice občas "drsná", ale naprosto výborná lékařka. Vše dělá naprosto pečlivě a promyšleně. Po Mudr.Harazimové mi opravila 9 zubů, a zachránila horní pětku o kterou jsem málem přišla. Je radost chodit k takovéto lékařce. Mudr.Staňové a Terezce patří velké díky a před nimi smekám.


P

dobrý den všem, kteří se mnou souhlasí
přešla jsem k paní doktorce od její kolegyně, která sice byla sladká a milá, ale zuby mi tak zanedbala-přesto , že jsem poctivě chodila celý život 2x ročně na prevence-, že mi chtěla 2 zubY vytrhnout, 2 zbrousit a mezeru přemostit.Představa, že najednou přijdu o 4 zuby mě nejen vyděsila , ale také rozplakala.
PŘEŠLA JSEM K PANÍ DOKTORCE STÁŇOVÉ A TA SE S MÝM PROBLÉMEM DOSLOVA POPRALA A VŠE VAŘEŠILA S ELEGANCÍ- DOKONALÝM PŘELÉČENÍM A TEN NEJKRITIČTĚJŠÍ ZUB POUZE OPATŘILA KORUNKOU-TAM UŽ VÍCE UDĚLAT NEMOHLA.jSEM VDĚČNÁ, ŽE MŮŽU HRDĚ ŘÍCI, ŽE VE SVÝCH 45TI LETECH MÁM DÍKY PANÍ DOKTORCE STÁLE 34 ZUBŮ!!!!!!!!!!!!
Chválím i sestřičku, se kterou tvoří dokonalý tým.
DĚKUJI PANÍ DOKTORKO ZA SEBE I ZBYTEK MÉ RODINY, KTERÉ VĚNUJETE STEJNĚ KVALITNÍ PÉČI A PŘEJI PEVNÉ ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!


S

Je bezkonkurenční


M

Mudr.Stańová je specialista na svém místě,velký odborník a profesioál,patří jí velké uznání za pečlivou a náročnou práci,její sestřička Terezka je opravdový anděl a zlatíčko,velké díky


B

Už jsem pěkných pár zubařů zažil a toto je dámy a pánové klenot.Nesmím zapomenout ani na Terezku.Bravo,jen tak dál. díky


P

Paní doktorka je opravdový specialista, lepšího zubaře neznám. Nic nepodceňuje a pro své pacienty chce vždy jen to nejlepší. Od doby, co jsem se svěřil do její péče, jsem nikdy neměl větší problémy se zuby.


Došlo k chybě, zkuste to znovu