Nám. Slezského odboje 3/361, Opava
Praktický lékař stomatolog

Svérazná paní doktorka s lidským přístupem. Neměla jsem s ní problém, Bohu žel mě manžel přetáhl jinam a když jsem si svou chybu uvědomila, už jsem se nemohla vrátit ...
Škoda jen, že paní doktorka u spravování stoliček nedává na výběr mezi bílými a amalgámovými plombami.

I při mě stáli všichni moji andělé, když jsem se rozhodla přejít k paní doktorce Staňové a byla jsem přijatá do její péče. Poprvé jsem přišla schovaná za velkou kytku, dobře jsem věděla proč a paní doktorka to pochopila hned při prohlídce. Skvělá, skvělá, skvělá, občas mi sice pohudruje, ale za to si můžu sama. Dokonalý odborník s lidským přístupem. Díky, paní doktorko, že vás mám. A díky i sestřičce Terezce.

K paní doktorce jsem přešla od Mudr.Harazimové. Při tomto rozhodnutí museli při mě stát všichni andělé. Paní doktorka Staňová je sice občas "drsná", ale naprosto výborná lékařka. Vše dělá naprosto pečlivě a promyšleně. Po Mudr.Harazimové mi opravila 9 zubů, a zachránila horní pětku o kterou jsem málem přišla. Je radost chodit k takovéto lékařce. Mudr.Staňové a Terezce patří velké díky a před nimi smekám.

dobrý den všem, kteří se mnou souhlasí
přešla jsem k paní doktorce od její kolegyně, která sice byla sladká a milá, ale zuby mi tak zanedbala-přesto , že jsem poctivě chodila celý život 2x ročně na prevence-, že mi chtěla 2 zubY vytrhnout, 2 zbrousit a mezeru přemostit.Představa, že najednou přijdu o 4 zuby mě nejen vyděsila , ale také rozplakala.
PŘEŠLA JSEM K PANÍ DOKTORCE STÁŇOVÉ A TA SE S MÝM PROBLÉMEM DOSLOVA POPRALA A VŠE VAŘEŠILA S ELEGANCÍ- DOKONALÝM PŘELÉČENÍM A TEN NEJKRITIČTĚJŠÍ ZUB POUZE OPATŘILA KORUNKOU-TAM UŽ VÍCE UDĚLAT NEMOHLA.jSEM VDĚČNÁ, ŽE MŮŽU HRDĚ ŘÍCI, ŽE VE SVÝCH 45TI LETECH MÁM DÍKY PANÍ DOKTORCE STÁLE 34 ZUBŮ!!!!!!!!!!!!
Chválím i sestřičku, se kterou tvoří dokonalý tým.
DĚKUJI PANÍ DOKTORKO ZA SEBE I ZBYTEK MÉ RODINY, KTERÉ VĚNUJETE STEJNĚ KVALITNÍ PÉČI A PŘEJI PEVNÉ ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!

Je bezkonkurenční

Mudr.Stańová je specialista na svém místě,velký odborník a profesioál,patří jí velké uznání za pečlivou a náročnou práci,její sestřička Terezka je opravdový anděl a zlatíčko,velké díky

Už jsem pěkných pár zubařů zažil a toto je dámy a pánové klenot.Nesmím zapomenout ani na Terezku.Bravo,jen tak dál. díky

Paní doktorka je opravdový specialista, lepšího zubaře neznám. Nic nepodceňuje a pro své pacienty chce vždy jen to nejlepší. Od doby, co jsem se svěřil do její péče, jsem nikdy neměl větší problémy se zuby.