Věra Raková, praktický lékař Černošice

MUDr. Věra Raková

Praktický lékař

15 názorů

Uložit


Adresa

Táborská 2025, Černošice
Sam. ordinace PL - pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
15 názorů

R
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé

Paní doktorka je skvělý člověk a především rodinný lékař se vším všudy. Je milá, vstřícná, laskavá a především se stále vzdělává i když by vzhledem k věku a zkušenostem nemusela. Se sestřičkou se skvěle doplňují. A pokud nepotřebujete nic důležitého pouze léky pro nemohoucí rodiče, není nic problém. Stačí to vyřešit se sestrou. Pravdou je, že každému pacientovi věnuje dost času s tak pak strávíte v čekárně dlouhou dobu.Ale kam pospíchat. Návštěva lékaře není nákup v supermarketu. Příjemné prostředí čekárny s krásným výhledem. Doporučuji


L
Ověřeny pacient

Víte co je nejhorší? Když lekarce řekněte, že s ni chcete mluvit o samotě, když vás vezme na řadu a ona má plnou ordinaci pacientů? Když se s vámi zavře k sobe a ve finále vlastně neví co má dělat tak jde za sestrou a před všemi zakrici co mi vlastně je.. Můj zdravotní stav byl zrovna takový, že jsem se za něj styděla ja sama. Ani nevíte jak mi potom bylo když na me všichni koukají a prohlížejí si vás aniž by znali vaši situaci. Tohle se podle me nemá. Sestřičce dekuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

K teto lekarce nechodím a ani nikdy nebudu. Stačí mi, že se ostatni pacienti dozvidaji zdravotní stavy jinych pacientů. To mi přijde jako porušení lékařského tajemství! Nevím kdo tam co pouští, zda je to vina sestry nebo lékařky, ale je to absolutne nepripustne. Chodi tam manzel a tchyně a me by nenapadlo tam strcit paty, aby pak polovina pacientu v Černošicích znala muj zdravotni stav. Dalsi vec je, ze jsem take zdravotní sestra a predstava, ze by mi tam stejne vzdelana osoba zacala vymyslet diagnozi, rozebírat me a nakonec mi naordinovala leky misto lékařky.....no tak to by byl vrchol všeho!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

S lékařkou jako takovou nemám zásadní problém, je milá a snaží se zjistit příčinu nemocí. Problémem jsou ovšem šílené čekací lhůty, ordinování sestry, která si navíc velmi ráda hraje na psychologa a myslí si, jak pomohla - jenže bohužel v mém případě krutě ublížila, takže po ošklivém zostuzení mé osoby před celou čekárnou jsem změnila okamžitě lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O

Výborně rozebere možnosti a pokud pacient komunikuje pravdivě, stanoví bez problémů správnou diagnózu. To umí málo který lékař! Na čekání u lékaře jsem obvykle alergický, ale zde čekací dobu respektuji s pokorou. Děkuji Mudr. Rakové i za maminku.


J

Paní MUDr. Věru Rakovou doporučuji každému, kdo má zdravý rozum a střízlivé požadavky. Její lékařské znalosti jsou nadprůměrné (a obdivuhodné). Mohu to posoudit, protože jsem v životě prošel mnoha úskalími, včetně sportovních úrazů a psychických problémů . Paní MUDr. V Raková mi pokaždé pomohla, a po každé mi "postavila na nohy". Další důležitý faktor je, že s ní dlouho spolupracující zdrav. sestra, paní A. Hrudková, má znalosti průměrného praktického lékaře. Obě tyto dámy mají vstřícný, a profesionalitou nezdeformovaný přístup k pacientům. Proto neváháme za paní MUDr. V. Rakovou dojíždět, ačkoliv máme několik praktických lékařů blíže, přímo v obci. Toto je stanovisko i mojí (nyní těžce nemocné) manželky. Děkujeme jim oběma za mnoho. Jindřich J. Rejzek, Dobřichovice.


Důsledná a spolehlivá


Sama mam zkusenost se spatnym stanovenim diagnozy, nastesti ne nijak zavaznym, jen zbytecne nasadila antibiotika na virove onemocneni, ktere nepoznala .... dlouhe cekaci doby, vyrizovani soukromych hovoru pred pacienty, sestra alias doktor, to je holt pani doktorka Rakova. V dnesni dobe svobodna volba lekare....., tak neni co resit. Ale mila, to rozhodne je!


Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučuji..Čekací doba je nesnesitelná, v čekárně to smrdí po moči a pokud nemáte u sebe nějakej papír, kterým neustále mácháte před sestřičkou a jste jen nemocní a slušní natolik, že poctivě čekáte než na vás přijde řada a neklepete a necpete se do ordinace, je to děs..a to nemluvim o nesmyslných diagnozách atd.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, svými znalostmi dle mého názoru převyšuje mnoho jiných praktických lékařů. Je pravda, že čekací doba je často dlouhá, ale já bych za ní paní dktorku nevyměnila. Sestřička možná vypadá tak, že vše řídí, "stanovuje diagnózy" a ordinuje, ale pravda to není, já s ní problém nemám, ale chápu, že někomu její osobité vystupování může vadit. Každopádně je Dr. Raková vynikající lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti