MUDr. Věra Punčochářová

Internista Více

Lipník nad Bečvou 1 adresa

4 názor

Adresa

MED Centrum spol. s r.o
Osecká 309, Lipník nad Bečvou 75131, Lipník nad Bečvou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: MED Centrum spol. s r.o Jiný

Po dnešní návštěvě paní doktorky jsem odcházela s vděčností v srdci a dobrou náladou, že ještě existují lidé, kteří dělají svou práci rádi. Byla jsem na vyšetření s maminkou po mrtvičce, paní doktorka mi vyšla vstříc s termínem vyšetření, sestřička se téměř mateřsky starala o mou maminku při vyšetření, pamáhala s oblékáním apod. Velice lidský přístup, ochota, profesionalita. Po tolika letech práce s lidmi nebýt vyhořelý a být tak milý a ochotný k pacientům, to se bohužel dnes už nevidí.

E
Umístění: jiné místo Jiný

pokud jste těhotná, vůbec tam nechoďte! měla jsem celé těhotenství hraniční hodnoty cukru, pravidelně jsem se měřila a vše ok, ovšem nebyla jsem štíhlá a tak mi paní doktorka neustále říkala, jak porodím mrtvé dítě atd a nejsem jediná! nechápu jak takový člověk může být lékař a ještě ke všemu nechápu, že k ní vůbec někdo dobrovolně chodí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Umístění: MED Centrum spol. s r.o Jiný

Můj otec k paní doktorce chodil téměř třicet let a maminka taktéž. Odvážím se tvrdit, že oběma mým rodičům paní doktorka svou léčbou prodloužila život o několik let. Rodiče se vždy pečlivě dodržovali doporučení paní doktorky a také si jí velmi vážili. Paní doktorka skvělá lékařka jak po stránce profesionální, tak i lidské.


S
Ověřený profil

Během vyšetření mi řekla, že jsem tlustá. V týž den jsem ze sebe měla neskutečně dobrý pocit, že jsem hubená. Zřejmě paní doktorka kritizuje každého, jenž má nad 60 kilo. Při odchodu z ordinace jsem se rozplakala nad svým tělem a momentálně jsem na pokraji podváhy a oblékám velikost 36-38.


Došlo k chybě, zkuste to znovu