Praktický lékař stomatolog
J. Suka 1753, Frýdek-Místek

Chodila jsem k ní velmi dlouho a nikdy se nestalo, že by mě jen zkontrolovala. Vždycky si našla něco, co bylo třeba ,,spravit" a já od ní odcházela buď s vytrženým zubem nebo s plombou. A stejnou zkušenost s ní má i moje rodina.

Kdybych chodila k paní doktorce již před x-léty mohla jsem mít o pár zubů v puse víc. Její péče je skvělá!! Divím se těm co pomlouvají, když se vám její péče nelíbí - běžte jinam!!!

S peci pani doktorky jsem spokojena.Musela jsem si zvyknout chodit na prevenci 2 krat rocne.Urcite se to vyplati.Pani doktorka je pecliva a velmi zrucna.Za dobre odvedenou praci zaplatit nemam problem.

Doporučuji VŠEM co píšete o doktorce jak není úžasná a sestra perfektní... Posudek a nezávazně RTG (panoramatický rentgen)u jiného doktora. Předem mohu konstatovat, že budete hodně překvapeni ! Potom zde napište hodnocení :-) zaplombovaným kazům zdar !

Hodně špatný zubař, nedoporučuji rozhodně! Zaplombovala mi polovinu zubů a úplně zbytečně! Už chodím k jinému zubaři a odcházím bez plombování a bez jakýchkoliv problémů!

Prosim vsechny pacienty,kteri nejsou spokojeni,aby pani doktorku nepomlouvali a neurazeli.Nikdo je nenuti chodit k lekarce,ktera jim nevyhovuje.At si najdou jineho lekare.Je svobodna volba lekare.

S peci pani doktorky jsem velmi spokojena.Uz k ni chodime cela rodina,deti samozrejme take.Objednaci doby jsou dodre,kvalita pece vyborna.Velmi prijemne je vybavena cekarna,take ordinace je pekna.A hlavne prijemne vystupovani lekare i sestry,na vse dostanu prijatelnou odpoved.

K paní doktorce chodím již deset let a nemůžu si ji vynachválit. Velmi profesionální přístup, každý postup do detailů vysvětlí. Sestřička je rovněž příjemná. V čekárně je k dispozici pohodlná sedačka a dětský koutek. A na to, že se za některé výkony platí, si budeme muset zvyknout,ale za dobře odvedenou práci nemám problém zaplatit.

..úroveň zdravotnictví u této zubařky nejde v před, ale zůstalo někde v roce 1985

Paní doktorka nám byla doporučena - bohužel - teprve před nedávnem. Je velmi milá, ochotná a profesně na svém místě. Mohu vřele doporučit. S její péči jsme velmi spokojeni.