Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. gynekologické vyšetření

Je dost možné, že paní doktorka neměla svůj den, ale při dnešním vyšetření jsem měla pocit, že jsem mezi ploty. Sestřička na mě štěkala podivné dotazy, paní doktorka se rozkřikovala po ordinaci, takže citlivá témata rázem pozbyly pocitu soukromí. Vyšetření proběhlo levou zadní šup šup ať máme hotovo, předepsala mi léky, které jsou volně k prodeji a celou dobu se mnou mluvila způsobem, že jen ona sama ví, co mám v rozkroku a já ani nevím, jak se o něj mám starat. Udělala ze mě úplného kreténa a odešla jsem podstatě bez zodpovězení otázek - na otázky nebyl prostor a bez bližších specifik diagnózy. Takže kdybych zvolila babskou cestu, tak snad udělám lépe. Přede mnou byla v ordinaci těhotná maminka, na kterou zbytečně zvyšovala hlas kvůli cukrovce, takže těhotným maminkám doporučuji se této p.dr. vyhýbat, pokud chcete mít klidné těhotenství.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem měla až do nedávna jen dobré zkušenosti. Možná to bylo tím, že jsem neměla žádné obtíže. Již delší dobu mě léčí na hormonální nerovnováhu, kterou jsem si navíc zjistila sama. Léčí mě několika druhy hormonálních preparátů aniž by mi udělala jediný odběr krve na hladiny hormonů a také výsledky nikde. Začínám být pomalu zoufalá...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

PANI doktorka se sice neusměje ale je to skutečně pani doktorka na svém místě.......díky Vám jsme spokojená

K
Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce za narozeni mé druhé dcery. Je to velký profesionál s lidským přístupem. Rok a půl před porodem mi operovala mimoděložní těhotenství. Tehdy byla velmi mila, vstřícná a vše mi podrobně vysvětlila. Stejně vedla cele mé těhotenství a porod. Je to odborník na svém místě. Velice si vážím její profesionality a umění komunikace s pacientem, což je v dnešní době bohužel vzácností. K. Růžičková

J
Ověřeny pacient

Moc děkuji doktorce Pavlů, že mi po porodu zachránila život včasným rozhodnutím vyndat placentu manuálně a nečekat na anesteziology. Byla opravdu vlídná a ze srdce jí děkuji.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu specialistka na slovo vzatá.Nebýt ji,tak muj porod dopadl špatně,byl hodně komplikovaný a dal zabrat všem zůčastněným.Mohu říct,že vstřícnější,lidštější a profesionálnější lékařku jsem u porodu mít nemohla.Proto velké díky paní doktorce za sebe i za naši Adrianku

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je mojí gynekoložkou už dlouhou řadu let. V říjnu mě operovala v Hořovické nemocnici.
Velmi oceňuji její přístup ke mě jak před operací, tak po ní. Myslím, že jak roky jdou je paní doktorka lepší a lepší. Hlavně po té lidské stránce. Dokáže vás vyslechnout a vše vysvětlit. To by měl umět každý lékař, aby získal důvěru pacienta. S její péči jsem velmi spokojena.

H
Ověřeny pacient

Moc dobrá doktorka, chodím k ní již 16 let, rodila moje první dítě a i přes komplikace vše velmi dobře zvládla, mohu jen doporučit.

E
Ověřeny pacient

Velice ochotná,vstřícná,lidská a srozumitelná paní doktorka. Chodím k ní už 14 let a NEMĚNILA BYCH !!!

L
Ověřeny pacient

Kvůli téhle paní doktorce jezdím z Prahy do Hořovic a jezdila bych ráda i dál. Je první, kdo držel všechny mé tři děti v náručí, i proto je pro mě zcela výjimečný člověk!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti