Praktický lékař pro děti a dorost
Novoměstská 1236, Frýdlant

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Vynikající lékařka, sama jsem k ní chodila do svých 19 let a nyní ji navštěvuji s dcerkou. Preferuji rovněž využití přírodní medicíny a homeopatik, oceňuji citlivý přístup k nejmenším dětem a jejich potřebám.

s paní doktorkou jsme velice spokojená.Mám dvě děti a u obou byla vždy velice pečlivá a důkladná.Před rokem odhalila vážnou nemoc u mého mladšího dítěte a popravdě jí zachráníla život a to i po konzultaci lékařů v Praze kde se divyli že to našla a jen na omak byl to nádor.Proto bych už neměnila a tímto jí moc a moc děkuji

Je to už nějaký čas co jsem odešla od našeho místního lékaře k paní doktorce. Sice musím dojíždět, ale co by matka neudělala pro 100x lepší péči pro své děti.Jsem moc spokojená i se sestřičkou.DOPORUČUJI

Ž

Jsem velmi spokojená, ten nejlepší přístup k miminkám, ochotná, vstřícná a velmi milá !

zodpovědná,obětavá,

Jsem velmi spokojená, sleduje i rodinnou anamnézu - nejen ditě bez vazby na rodiče. Ochotná poradit i po telefonu, velký přehled o léčivech, lékařských knihách pro rodiče, doporučuje homeopatika.