Mathonova 10, Prostějov
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ikdyž nemám ve zvyku psát recenze na lékaře,dovolím si po dnešním vyšetření u paní doktorky říct,že se jedná o velmi milou,příjemnou,citlivou paní doktorku s tím správným přístupem k pacientovi.Je odborník na svém místě,takových lékařů kdyby bylo víc!!!Doporučuji všem!!!

Jsem spokojená, chodím k paní doktorce už 15 let a vždycky mi pomohla

Tak to já mám opačný názor. Před rokem a půl jsem přišla s oboustranným zánětem středního ucha. Doktorka dobře odhadla, že se jedná o rozsáhlý zánět, ale nepíchla mi ani jedno ucho, zánět neodsála, prý bych to bolestí nevydržela. Měla jsem parádně zalehlé uši a dlouho nic neslyšela. Brala jsem antib. a pak další a další prášky, ale sluch se nevracel k normálu. Dnes mám sluchovou ztrátu 55dcb, srůsty v uších a od zánětu zničený vnitřek ucha. Nosím sluchadlo a mám potíže sehnat si práci. Komunikace je najednou pro mě docela pěkný problém, nemůžu jít pracovat do kanclu, nevyřídím bez problémů telefony. Nemůžu jít dělat ani do výroby, je tam hluk. Mám už jiného lékaře, na kterého nedám dopustit. Doporučil mi, abych doktorku zažalovala, důkazy byly. Neudělala jsem to, sluch mi už nikdo nevrátí.

Výborná paní doktorka,profesionální přístup zvlášť k dětem,kdy mého syna důkladně vyšetřila a rozhodně nedoporučila trhání nosní mandličky,ne jako ostatní nejmenovaní odborníci na ORL.

velmi dobrá lékařka, jednou mi nadala, že jsem přišla pozdě, když mě bolelo ucho:-D perfektně mi ho vyléčila a potom jsem k ní vždy zašla včas:-)

Kvalitní péče a přístup k pacientovi.