Ord. praktického lékaře gynekologa
Edisonova 1185, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Paní doktorka je příjemná, ochotná a trpělivá. Vždycky mi pomohla a je na ní vidět, že má svou práci ráda. Věřím jí a to je pro mě u lékaře nejdůležitější. Musím zmínit i skvělou a veselou sestřičku! Oběma moc děkuji za péči.

Jsem velice zklamaná, paní doktorka velmi arogantní a vyšetření nekompletní. Odbyla mě s tím, pokud budou problémy přetrvávat, mám se zastavit za týden a případně uděláme odběry krve. Proč za týden a ne teď? Neprofesionální přístup!

S pani doktorkou jsem velmi spokojená! Vždy mi vyšla vstříc. A pro ty, které neměly sestřičku v oblibě - pani doktorka má novou, mladou a usměvavou sestřičku!

Paní doktorka je perfektní,zachránila mě před rakovinou,zavčas na to přišla a děkuji bohu za její péči kterou mi věnovala a nadále věnuje.Lucie Kolářová Blatno

jsem po úraze na vozíku a i za zdrava jsem měla gynekologii asi tak ráda jako zubaře. Když jsem šla na první prohlídku na vozíku měla jsem velké obavy, ale paní doktorka byla báječná, ve všem vyšla vstříct, se vším pomohla jak jen mohla a nepříjemnou prohlídku zvládla s naprostým přehledem. K paní doktorce od té doby chodím (jezdím) pravidelně a naprosto klidná a za to vše jí patří velké díky a můj obdiv i bez předešlých zkušeností s ochrnutými pacientkami vše zvládla jako opravdový profesionál

nejlepší doktorna na ginekologii

Dobrý den,mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti..Děkuji Jana Procházková z Mostu
Jen ta sestřička by se mohla změnit

I ja mam s pani doktorkou jen velmi mile zkusenosti.Dekuji ji za vsechno co pro me udelala:-)Marcela :-)

S touto paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti.Je výborná operatérka a o pacienta má zájem.Díky ní se těším dobrému zdraví.Z mé zkušenosti mohu doporučit.