MUDr.

Věra Huserová

Kontaktní informace

• B
    Umístění: jiné místoSlužby: Rok trvající problém s okem.

Paní doktorka i když neměla odinační hodiny mě vyšetřila a zároveň doporučila oční v Karviné Ráj.Obětavá,odborník a hodná jako člověk.Děkuji a přeji pevné zdraví.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Havířov

Marta Slepánková
    Marta Slepánková
    Dělnická 24, Havířov
    Jsem rád, že jsem veden a léčen u paní doktorky. Je vobrý diagnostik - odborník a i společně se zdravotní sestrou… Více

Helena Staňková
    Helena Staňková
    Dělnická 1132/24, Havířov

Michal Šťáva
    Michal Šťáva
    Dlouhá třída 1613/83A, Havířov
    Pan doktor Šťáva je odborník na svém místě. Ochotný, vstřícný. Jsem ráda, že mě před lety přijal do své péče. Má… Více

Lidická 886/43, Havířov
    Vše v naprostém pořádku. Můžu jen doporučit. Paní doktorka i sestřička vždy vše hezky vysvětlí. Nikdy jsem neměla… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B
      Umístění: jiné místoSlužby: Rok trvající problém s okem.

• R

Paní doktorka je velmi milá, vše pečlivě vysvětlí. Velice lidský přístup. Chválím i paní sestřičku.

• Spokojenost.

• je velmi milá a snaží se pacientovi vyhovět co to jde!!!!!!!!!!!!!Spolehlivá prostě vynikající lékařka Daja Veselá

• M

velmi citlivá a příjemná, odborník na svém místě, trpělivě vysvětlí a podrobně
      poradí,velmi doporučuji

• J

doporučuji

• D

Velmi milá paní doktorka, také je mým lékařem od mala a úplná spokojenost. Dokáže vysvětlit o čem vlastně mluví a co se dá dělat. Debata o možné operaci zajímavá, ale stále se osobně rozhoduji.

• J

Empatická naše paní doktorka.

• T

milá paní doktorka, stará se o mně odmalička a jsem spokojená, díky ní aspoň trochu solidně vidím! Jinak celkem dlouhá objednvací lhůta :(

• A

úžasná paní doktorka, která to prostě s dětmi umí...je na ně milá a byť je to svízelné snaží se pomoci.