Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Komenského 515/6, Mariánské Lázně
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
náměstí Republiky 2, Lázně Kynžvart
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřeny pacient

Jsem také jedna z maminek, která dojíždí k paní doktorce Hroudové poměrně z daleka a rozhodně toho nelituji. Od prvního shledání , kdy na nás s manželem udělala obrovský dojem, jsme s jejim přístupem naprosto spokojení. To samé sestricka u paní doktorky je skvělá. Máme dvě malinké děti a stojí to za to, dojet si tam, kde je profesionalni přístup.


K
Ověřeny pacient

K Paní doktorce jsem s dětmi docházela několik let. Děti nejsou často nemocné, ale když už onemocněli a museli jsme k Paní doktorce, měla jsem z ní vždy špatný pocit. Tvářila se, jako bychom jí svou návštěvou obtěžovali a vždy nás rychle odbyla. Nepoznala ani vši, když jsem s dcerou přišla s tím, že jí svědí hlava a má zduřelé uzliny, prakticky se na ní ani nepodívala. Rozhodně nejsem spokojená a jsem ráda, že jsem změnila lékaře....


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce dojíždím s dětmi z Františkových Lázní a věřte mi, vyplatí se to. Co se nevyplatí, je riskovat z vlastní pohodlnosti zdraví svých dětí - už nikdy více lékaře v místě bydliště jen proto, že je to pohodlné. Takže: k paní doktorce budeme dojíždět, je to profesionál se vším všudy, lékařka nad zlato.


P
Ověřeny pacient

Výborná lékařka. Všem můžu jen doporučit. Měli jsme velké štěstí, že mi ji doporučil gynekolog a já ho poslechla.
Děkujeme paní doktorko za všechno.


Spolehlivá, ochotná, zkušená, k dětem milá


Paní doktorka je naprosto úžasná. jak už psala jiná maminka, dojíždíme za ní do Mariánských Lázní 40 km, ale stojí nám za to. Bohužel, dnes už vím, že ne každý, kdo má MUDr. před jménem, umí pomoci. Paní doktorka je pro mě nadějí, která nezklame.


Báječná lékařka s dobrým přístupem k pacientům a vysokou odborností. Chodil jsem k ní coby dorost a velmi jsem litoval když jsem musel přejít k praktickému lékaři. S dětmi jedině k této pediatričce.


H

"Naše" paní doktorka je učiněný anděl a má svatou trpělivost. Chodila jsem k ní jako dítě a teď tam chodím s mými dvěma dětmi také a jsem naprosto spokojená. Je to jedna z mála lékařek, ke kterým mám 100% důvěru. Nikdy nás nezklamala, nikdy žádný problém neodsunula stranou. Kdyby v našem zdravotnictví bylo více takových lékařů, bylo by to moc fajn. Paní doktorka je velice ochotná a ráda poradí i po telefonu, což je někdy k nezaplacení. Díky!!!


V

Je ochotná komukoliv poradit a pomoci mu. Nikdy jsem neslyšela, že by odmítla pacienta, jen proto, že není ze "spádové oblasti". Jak již zmínila paní Chanasová- doktorka na správném místě.


L

Mám dvě děti, dceru a syna. Se svojí dcerou jsem vystřídala několi dětských lékařů a vždy se na moji dceři špatně podepsali. Když už jsem nevěděla kudy kam vzpoměla jsem si na paní doktorku Hroudovou, ktérá byla mojí dorostovou lékařkou v době kdy jsem studovala. Vždy mě dokonale proklepla a nic nenechala náhodě. Nechala jsem tedy dceru zaregistrovat u paní doktorky, která jí udělala kompletní vyšetření, navrhla lázně a dnes je dcera v pohodě, moc jí za všechno děkuji.
Syn začal k paní doktroce chodit po narození, vždycky když jsem měla jakékoliv pochybení, paní doktorka na mě nikdy nepohlížela shora (tím, že nejsem doktorka, tak co o tom můžu vědět) jako jsem se setkala u jiných lékařů, ale vždy nás poslala k odborníkovi, nikdy nic nezanedbala.
S paní doktrorkou jsem naprosto spokojená snad to dokazuje i to, že do Mariánských Lázních to máme přes 50 km.
Paní doktorku mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti