MUDr. Věra Hroudová

Praktický lékař pro děti a dorost
náměstí Republiky 2, Lázně Kynžvart

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Se svým synem jsem přišel přijel za paní Hroudovou, ale v ordinaci nebyla i když v tu dobu měla být v ordinaci. Na dveřích bylo telefoní číslo na paní Hroudovou, zavolal jsem na něj, ale zvedla mi to nějaká paní která nejen nebyla paní Hroudová, ale ona jí ani neznala.

Jsem také jedna z maminek, která dojíždí k paní doktorce Hroudové poměrně z daleka a rozhodně toho nelituji. Od prvního shledání , kdy na nás s manželem udělala obrovský dojem, jsme s jejim přístupem naprosto spokojení. To samé sestricka u paní doktorky je skvělá. Máme dvě malinké děti a stojí to za to, dojet si tam, kde je profesionalni přístup.

K Paní doktorce jsem s dětmi docházela několik let. Děti nejsou často nemocné, ale když už onemocněli a museli jsme k Paní doktorce, měla jsem z ní vždy špatný pocit. Tvářila se, jako bychom jí svou návštěvou obtěžovali a vždy nás rychle odbyla. Nepoznala ani vši, když jsem s dcerou přišla s tím, že jí svědí hlava a má zduřelé uzliny, prakticky se na ní ani nepodívala. Rozhodně nejsem spokojená a jsem ráda, že jsem změnila lékaře....

K paní doktorce dojíždím s dětmi z Františkových Lázní a věřte mi, vyplatí se to. Co se nevyplatí, je riskovat z vlastní pohodlnosti zdraví svých dětí - už nikdy více lékaře v místě bydliště jen proto, že je to pohodlné. Takže: k paní doktorce budeme dojíždět, je to profesionál se vším všudy, lékařka nad zlato.

Výborná lékařka. Všem můžu jen doporučit. Měli jsme velké štěstí, že mi ji doporučil gynekolog a já ho poslechla.
Děkujeme paní doktorko za všechno.

Spolehlivá, ochotná, zkušená, k dětem milá

Paní doktorka je naprosto úžasná. jak už psala jiná maminka, dojíždíme za ní do Mariánských Lázní 40 km, ale stojí nám za to. Bohužel, dnes už vím, že ne každý, kdo má MUDr. před jménem, umí pomoci. Paní doktorka je pro mě nadějí, která nezklame.

Báječná lékařka s dobrým přístupem k pacientům a vysokou odborností. Chodil jsem k ní coby dorost a velmi jsem litoval když jsem musel přejít k praktickému lékaři. S dětmi jedině k této pediatričce.

"Naše" paní doktorka je učiněný anděl a má svatou trpělivost. Chodila jsem k ní jako dítě a teď tam chodím s mými dvěma dětmi také a jsem naprosto spokojená. Je to jedna z mála lékařek, ke kterým mám 100% důvěru. Nikdy nás nezklamala, nikdy žádný problém neodsunula stranou. Kdyby v našem zdravotnictví bylo více takových lékařů, bylo by to moc fajn. Paní doktorka je velice ochotná a ráda poradí i po telefonu, což je někdy k nezaplacení. Díky!!!

Je ochotná komukoliv poradit a pomoci mu. Nikdy jsem neslyšela, že by odmítla pacienta, jen proto, že není ze "spádové oblasti". Jak již zmínila paní Chanasová- doktorka na správném místě.