Praktická lékařka
Brněnská 9, Hustopeče

S pani doktorkou jsem nikdy nemela spatnou zkusenost, vzdy byla mila, ochotna a profesionalni. Kdyz vam meri tlak a vidi, ze jste nervozni, tak vam udela EKG, abyste se zklidnili a hodnoty krevniho tlaku nebyly zkreslene. Zato sestricka je vzdy otravena. Ale to se da prezit, nejdete tam prece kvuli ni.

Pani doktorka by si mohla podat ruku se stejne neprijemnou sestrou. V ordinaci jsem se vzdy jen setkala s neochotou jak sestry, tak i doktorky. Opravdu sileny pristup.....

Zažili jsme podobnou "příhodu" jako paní o pár řádků níže. Babička měla infrakt - paní Hochlová nic. Babičku jsme naložili do auta a zůstala v nemocnici. Děda k ní zašel, protože má bolesti kolene. Paní doktorka mu řekla, že je to prostě tím, že je "starej" - prostě je to normální stav. Na vyšetření k dalším odborníkům zásadně neposílá, člověk má pocit, že bojuje nejen s nemocí, ale i se samotným doktorem.
Paní doktorka je sice milá, ale její diagnostika katastrofální (jen u nás v rodině selhala hned několikrát, případy známých to pak jen dotvrzují), sestřička s náladou pod psa a fronty od rána do (velmi brzké) zavíračky.

tuhle paní doktorku bych nedoporučovala, jak svým přístupem k pacientům, tak i k diagnózám které lidem dává!!Neochotná a nepříjemná!!

Paní doktorka nepozná infarkt.Myslím,že je to hrubý nedostatek lékaře.Když si babička stěžovala na bolest za hrudní kostí,zeptala se jí co jedla,babička řekla že fazoli a paní doktorka jí odpověděla,to vás bolí z té fazole.Potom když jsme se nenechali odbýt tak poslala pro babičku sanitku(bez lékaře)a musela si do sanitky sama dojít,odvezli ji na int.vyšetření,odtud ji poslali na JIP,kde zjistili infarkt a okamžitě ji vezla RZP do Brna,kde řekli že jede pozdě.Neposlala bych k ní ani svého největšího nepřítele.

PROFESIONÁLNÍ,VŽDY OCHOTNÁ NASLOUCHAT PACIENTOVI