Praktický lékař stomatolog
K Celnici 10, Opava

Paní doktorka má velmi pěkný přístup jak k dospělým, tak k dětem. Je laskavá a chápe strach i obavy z ošetření. Nikdy jsem k zubaři nechodila ráda (kdo z nás ano), ale teď už se ani nebojím. Paní doktorce velmi děkuji Kopincová

K paní doktorce chodím už hodně dlouho a za žádného jiného lékaři bych ji nevymněnila...je sice někdy drsná na zoubky ale je to velmi dobrý odborník a zaslouží si to nejlepší ohodnocení...mimo jiné i sestřička je velmi ochotná :)

No, doposud ji zajimaly pouze penize. Ryzovala hlavne na polacich kteri platili keš. Cekalo se u ni i nekolik hodin. Posledni dobou to je lepsi. Jeji nenazranost gradovala ve chvili kdy jela na dvou kreslech dva pacienty naraz. Pristupem je sice nekdy prijemna, ale penize jsou u ni dulezitejsi. Jeji vykon mi prekontroloval u nekterych zubu jiny lekar(ka) a vzdy byla kritika na kvalitu. V globale je vetsina zubaru ale debilnich a prepracovanych a tak bylo rozhodnuto chodit zde dale. Pokud mam hodnotit na stupnici 1 az 10, tak volim 6.

Měl jsem možnost vyzkoušet více zubařů a po 12 letech zkušeností u p. doktorky můžu říct, že se jedná o super zubařku, která skutečně umí. Je příjemná a i po odborné stránce velmi kvalitní.

Paní doktorka o mé zuby pečuje již od dětsví a je to jediný zubař, od kterého snesu zákrok. Má v péči celou naši rodinu a mohu ji jen doporučit. Je to skvělý profesionál.

nejlepší

dobry odbornik,prijemne chovani,snazi se vzdy vyjit vstric,jsem spokojen a doporucuji